Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Horní Suché se opět konalo finále Talent Star 2022

V Dělnickém domě v Horní Suché se konal další ročník soutěže Talent Star 2022. Během galavečera porota v čele s hercem Miroslavem Šimůnkem vybírala talenty ve třech kategoriích - zpěv, tanec a ostatní.

Soutěžící hodnotila i rodačka z Horní Suché a herečka Národního divadla Moravskoslezského Izabela Vydrová.

Izabela Vydrová, porotkyně: "Pro mne musí něco vyzařovat ten člověk. Ať už je to zpěv, tanec, nebo něco jiného, akrobacie, jiné odvětví. Vždy se dívám na to charisma."

Úplně nejmladší finalistkou se stala Anežka Jeklová z Havířova.

Anežka Jeklová, finalistka: "Já zpívám ráda a baví mě to. Budu zpívat Rebelku. Taťka mě přihlásil a trochu se bojím velkého sálu."

Porotu okouzlila i Natali a její tanec.

Natali Šimetková, finalistka: "Jeli jsme tady s tanečním klubem, jelo nás tady více. Tak jsem si říkala, že zkusím i sólo. Budu tančit orientální tanec a budu dělat strážce světla.”

Se scénickým tancem, který znázorňoval příběh stromu, vystoupila Eliška Jeřábková, která má se soutěžemi bohaté zkušenosti.

Eliška Jeřábková, finalistka: "Já tancuji 12 let a přivedla mě k tomu maminka a tancujeme spolu. Máme taneční klub ve Štramberku a na tu soutěž jezdíme už strašně dlouho a máme to strašně rády tady.”

Eliška nakonec okouzlila porotu natolik, že se stala absolutní vítězkou letošního ročníku Talent Star 2022 a odnesla si šek v hodnotě 20 tisíc korun.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy