Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kandidáti hnutí ANO se prezentují ve městech MS kraje

  • Karviná,

Parlamentní volby se nezadržitelně blíží a politické strany a hnutí se snaží ve městech přesvědčit voliče o tom, že právě oni jsou tou správnou volbou. Například do Karviné svůj program a také kandidáty přijelo lidem představit hnutí ANO.

Kampaň hnutí ANO začala už před dvěma měsíci prezentací knihy Andreje Babiše, nyní pokračuje setkáváním se s lidmi ve městech a prezentací svého programu a kandidátů.

Josef Hájek (ANO 2011), kandidát, poslanec: “Je to o tom lidem vysvětlit, že hnutí ANO má ten program velmi jednoduchý “Nebudu lhát, nebudu krást, budu pro vás pracovat.”

Uvedl na mítinku Josef Hájek z Orlové, kandidát a zároveň poslanec, který se do sněmovny dostal po 36. letech havířiny.

Josef Hájek (ANO 2011), kandidát, poslanec: “Já se pořád cítím horníkem, povedlo se nám to, že jsme dotáhli po 25 letech to, že horníci půjdou dříve do důchodu. To je pro mě taková největší odměna mé práce.”

Mezi zásadní body hnutí ANO také patří to, aby člověk který poctivě pracuje, se měl lépe než ten, který práci odmítá.

anketa, obyvatelé Karviné: “Mě se program hnutí ANO líbí. Je lepší, že není zatížená žádnou kauzou z minulosti neboť tam nebyli, a že se snaží potírat ty neřesti z minulosti.” “Politici, kteří tady byli 20 let, tak pro občany udělali strašně málo, příkladem toho je, co udělal pan Bakala.”

Moravskoslezské kandidáty hnutí ANO můžete v následujících dnech potkat ještě v Orlové, Třinci, Českém Těšíně a dalších městech kraje.

Nahlásit chybu


K tématu
Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail

BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail