Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mezinárodní studentská konference OPF Karviná

  • Karviná,

Obchodně podnikatelská fakulta Slezské univerzity už počtvrté uspořádala mezinárodní studentský seminář. Studenti měli za úkol vypracovat v anglickém jazyce prezentaci na ekonomické téma, příspěvky zazněly z oblasti managementu, financí nebo účetnictví.

Na půdě obchodně podnikatelské fakulty slezské univerzity se konal 4. ročník mezinárodního studentského semináře a to ve spolupráci s polskou univerzitou Politechniky Rzeszowskiej.

Radmila Unucková, koordinátoka oddělení zahraničních styků OPF Karviná: “Letos mohou vyzkoušet studenti svoje prezentační a komunikační dovednosti v praxi, mají možnost před svými kolegy si vyzkoušet, jaké to je si naživo zaprezentovat a součástí je i oddychový program.”

Vypracovat svou prezentaci měli studenti globálně na ekonomické téma, příspěvky zazněly z oblasti managementu,financí nebo účetnictví.

Denis Velčovský, student OPF Karviná: “ Já jsem přišel odprezentovat příspěvek na téma “japonský styl managementu”. Vybral jsme si ho proto, že bychom se měli z tohoto managementu naučit více.”

Berat Yildiz, student z Turecka: “Vybral jsem si příspěvek, který souvisí s umělou inteligencí. Zdá se mi, že umělá inteligence může ukázat lidský svět, hodně jsem o tom četl a připadá mi to zajímavé i zábavné.

Zájme byl letos mimořádný z řad studentů pořádající školy, přidali se i zahraniční studenti.

Nahlásit chybu


K tématu
BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Z + M Logistics, spol. s r.o. - Orlová
Orlová
od 7 388 do 12 313 Kč/měsíc

Detail