Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Titul Miss Karvinsko 2017 získala Kateřina Grobelná

  • Karviná,

V následující reportáži vás zavedeme na galavečer soutěže nazvané Miss Karvinsko. Je určená zralým ženám a maminkám na mateřské. Nepreferuje ale pouze vzhled a proporce postav, ale chce dát prostor šarmu, sympatii a vtipu.

Miss Karvinsko od začátku svého vzniku nekopíruje klasické soutěže krásy, ale vsází na šarm, vtip nebo celkové charisma. Boj finalistek o korunky a letošní tituly sledovalo publikum ve velkém sále karvinského Mědk. Všechny soutěžící se postupně představily v několika disciplínách.

O jednom titulu - Miss Sympatie - rozhodla sama veřejnost ještě před finále. Z něj se radovala soutěžící s číslem šest Simona Swaczynová. Ta se také pyšní titulem druhá vicemiis. Titul první vicemiss patří soutěžící Janě Jemalové.

Novou Miss Karvinsko 2017 zvolila porota Kateřinu Grobelnou. Vítězství ji nesmírně potěšilo a na celou soutěž bude dlouho vzpomínat.

Kateřina Grobelná, Miss Karvinsko 2017: “Přihlásila jsem se proto, že jsem byla dva roky na mateřské, chtěla jsem nějakou změnu, užít si to.”

Lucie Dudíková, organizátorka akce: “Vítězky to mají zasloužené, předvedly krásné výkony jsem spokojená.”

Vítězkám gratulovala i právě končící Miss Karvinsko Petra Funioková.

Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail