Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinou čeká od jara několik oprav silnic a mostů

  • Karviná,

Už na jaře se v Karviné rozběhnou rozsáhlé opravy silnic a důležitých mostů a to hned na několika místech najednou. Řidiči budou muset počítat s různými dopravními omezeními a objížďkami.

V Karviné se už na jaře rozběhnou první opravy silnic a místních komunikací. Řidiči se proto budou muset připravit na dopravní omezení a případně i objížďky.

Od března se chystá město opravit za spoluúčasti ministrestva financí ulici Lázeňskou, Karola Sliwky a poštovní, Půjde o velkou investici.

Lukáš Raszyk, náměstek primátora: “Souběžně s tím budeme opravovat napojenou ulici Poštovní a ulici k MP.”

V Karviné-Novém Městě bude dokončena modernizace ulice Cihelní.

Lukáš Raszyk, náměstek primátora: “Dále budeme řešit ulici Prameny, kde se bude měnit vozovka, budeme dokončovat opravu ulice Ciolkovského.”

.Od března do dubna je naplánovaná také oprava ulice Slovenská v Karviné-Hranicích. Rekonstrukce státních cest a mostů plánuje i Ředitelství silnic a dálnic ČR a to od dubna.

Nina Ledvinová, mluvčí ŘSD ČR: “Budeme opravovat most na silnici I/67 Karviná, kde proběhne sanace spodní stavby. Na silnici I/67 Dětmarovice plánujeme celkovou rekonstrukci mostu.”

V plánu má ŘSD ČR opravit i kruhový objezd v Karviné-Dolech. Celkem se na území města opraví více jak deset důležitých a hodně frekventovaných úseků.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail