Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Příměstské tábory v Karviné mají ještě volná místa

  • Karviná,

I když jsou prázdniny v plném proudu a letní tábory jsou už dávno plně obsazené, karvinské středisko volného času Juventus stále přijímá děti do příměstských táborů. Takže pokud se vaše ratolest doma nudí, šanci na nové zážitky bude mít právě tady.

Rodiče malých dětí mohou být v době zaměstnání o prázdninách klidní, pokud se rozhodnou využít příměstských táborů. O jejich dítě je postaráno a přitom je to nestojí moc peněz. Ty v Karviné jsou ještě stále volné.

"Začínáme v šest hodin ráno a končíme ve čtyři, je možnost prodloužené doby do půl páté, jak si to rodiče přejí. V ceně je zahrnutý pitný režim, pravidelná strava, včetně obědů a svačinek," řekl René Rác, vedoucí příměstského tábora Kostky jsou vrženy.

Táborů je připraveno celkem osm, momentálně běží první z nich pod názvem Kostky jsou vrženy. Čas tráví děti různě, chodí na výlety do hor, na bazén nebo do kina.

"Já si myslím, že mají velmi pestré zážitky,jsou připravené bojové hry, ..vzít domů a ukázat rodičům." dodal Rác.

účastníci tábora: "Jsem tady poněkolikáté, je to hodně dobrý tábor a doporučuji, aby tady děti jezdily.” "Máme tu hodně zábavných her, hrajeme třeba Ocásky." "Já bych se doma nenudil, ale tady jsem radši asi." "Našla jsem si tady nové kamarády."

Na stránkách KSVČ Juventus jsou pro rodiče připraveny podrobné informace o každém z následujících táborů a najdou tam i přihlášky.

Nahlásit chybu


K tématu
Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

V-TRADE, s.r.o. - Bohumín
Bohumín
od 3 200 Kč/měsíc

Detail