Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinské děti si zahrály fotbal s prvoligovými fotbalisty

  • Karviná,

Karvinské děti dostaly jedinečnou příležitost zahrát si fotbal s prvoligovými fotbalisty a to v rámci náboru, který klub uspořádal. Mezi zájemci z řad chlapců se objevilo i několik děvčat. Podívejte se, jak si to děti užívaly.

Karvinský městský fotbalový stadion patřil na jedno odpoledne všem malým dětem od čtyř do deseti let, které si chtěly zkusit zahrát fotbal. Místní klub pro ně připravil i nábor.

"Jedná se nám o to, abychom poznali, kdo se chce hýbat a kdo se umí hýbat. Dneska nás hodně omezilo počasí, původně jsme měli naplánované sportovní odpoledne, různé pohybové soutěže, ale kvůli tomu, že pršelo, tak jsme si pouze prohlédli stadion a teď si na chvíli chlapci a děvčata zahrají fotbal," řekl Michael Klos,  hlavní trenér přípravek MFK Karviná.

Výjimečný byl fotbal v tom, že jim spoluhráče  tvořili dorostenci a také fotbalisté z áčka. mezi nimi byl teprve dvacetiletý Ondřej Ling, který v letošním roce úspěšně odmaturoval.

"Zrovna mám super tým, funguje nám to a vyhráváme 3:1, takže super," řekl Ondřej Ling,  fotbalista MFK Karviná.

anketa, účastníci náboru: "Ti fotbalisti byli dobří, moc nám pomáhali." "Chtěla jsem si to zkusit na nanečisto, trochu je to těžké jak jste hodně blízko u sebe, jak musíte někomu vykoupnout míč, to je trochu těžké, ale jinak dobrý."

Pokud se někdo z dětí rozhodne hrát v Karviné fotbal, čeká ho podle ročníku narození spousta aktivit, tréninků a přátelských utkání.

Nahlásit chybu
V-TRADE, s.r.o. - Bohumín
Bohumín
od 3 200 Kč/měsíc

Detail

Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail