Den zdraví pro seniory v Karvinské hornické nemocnici

  • 15:31,
  • Karviná,

Karvinská hornická nemocnice uspořádala i letos Den zdraví. Letos výjimečně dostali příležitost pouze senioři a členové Svazu postižených civilizačními chorobami. Jaká vyšetření mohli podstoupit a co všechno si pro ně zdravotníci připravili, vám ukážeme právě teď.

Den zdraví pořádá Karvinská hornická nemocnice pro veřejnost každým rokem a je o něj mimořádný zájem. Aby se mohli důkladněji věnovat každému příchozícímu návštěvníkovi, uspořádali tuto akci letos výjimečně pro karvinské seniory.

"My chodíme na ty kontroly pravidelně, je dobré to takto zkontrolovat a porovnat výsledky." "Říkali, že to je v normě všechno, tak snad to bude dobrý," řekli návštěvníci akce.

O některá vyšetření byl mimořádný zájem a lidé na ně čekali ve frontách, jako například u ambulance denzitometrie, kde se vyšetřuje hustota kostní tkáně a posouzení množství obsažených minerálů v kostech.

"Zatím jsme vyšetřili šest pacientů, nicméně na každém vyšetření byl nález určitého odvápnění kostí," řekla Renáta Rybarčíková, lékařka KHN.

Akce tohoto typu jsou pro každého z hlediska prevence velkým přínosem.
Gospelové Vánoce v Orlové

14.12. 17:00 - 09.12. 8:03
Orlová, Husův dům, Orlová

Hudební výlety: Vánoční stezka s Permoníkem

15.12. 18:00 - 09.12. 8:03
Orlová, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Michal Swaczyna
Karviná
od 20 000 Kč do 27 000 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč do 100 303 Kč

Detail

H&P Account Tax Consulting a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 21 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků