Den zdraví pro seniory v Karvinské hornické nemocnici

  • 15:31,
  • Karviná ,

Karvinská hornická nemocnice uspořádala i letos Den zdraví. Letos výjimečně dostali příležitost pouze senioři a členové Svazu postižených civilizačními chorobami. Jaká vyšetření mohli podstoupit a co všechno si pro ně zdravotníci připravili, vám ukážeme právě teď.

Den zdraví pořádá Karvinská hornická nemocnice pro veřejnost každým rokem a je o něj mimořádný zájem. Aby se mohli důkladněji věnovat každému příchozícímu návštěvníkovi, uspořádali tuto akci letos výjimečně pro karvinské seniory.

"My chodíme na ty kontroly pravidelně, je dobré to takto zkontrolovat a porovnat výsledky." "Říkali, že to je v normě všechno, tak snad to bude dobrý," řekli návštěvníci akce.

O některá vyšetření byl mimořádný zájem a lidé na ně čekali ve frontách, jako například u ambulance denzitometrie, kde se vyšetřuje hustota kostní tkáně a posouzení množství obsažených minerálů v kostech.

"Zatím jsme vyšetřili šest pacientů, nicméně na každém vyšetření byl nález určitého odvápnění kostí," řekla Renáta Rybarčíková, lékařka KHN.

Akce tohoto typu jsou pro každého z hlediska prevence velkým přínosem.
HAMOR - STAV s.r.o.
Karviná
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

ELANDOMY s.r.o. - Havířov
Havířov
od 16 500 Kč/měsíc

Detail

Základní škkola a Mateřská škola U lesa, Karviná, příspěvková organizace
Karviná
od 21 370 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků