Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

SZŠ Karviná představila veřejnosti nové pomůcky

  • Karviná,

Karvinská střední zdravotnická škola uspořádala pro veřejnost a hlavně potencionální zájemce z řad devátých tříd základních škol den otevřených dveří. Seznámila je nejen s obory, které nabízí, ale i s novým vybavením a pomůckami.

Střední zdravotnická škola v Karviné patří mezi školy s dlouholetou tradicí, školy, které umí nabídnout nejen kvalitní výuku, ale i zázemí. O tom se mohli na vlastní oči přesvědčit všichni ti, kteří do školy zavítali v rámci tradičního dne otevřených dveří.

" Chtěli jsme  odborné učebny,  pomůcky," řekl ředitel školy Wieslav Farana.

Pomůcky mohla škola pořídit díky podoře Moravskoslezského kraje v rámci projektu Modernizace učeben, zájemcům byly také některé z nich názorně představeny.

"péče o pahýl,Další pomůcka je horní končetina, která je vybavena žilním systémem," popsala nové pomůcky Blanka Štípková,  učitelka odborných předmětů.

Ve foyer školy se také nacházelo stanoviště, které se týkalo dobrovolného vyšetření zájemců.

"Škola je dost dobrá, hezké zázemí a dost dobrá vybavenost ." "Chtěla bych studovat praktickou sestru, protože mě strašně baví pomáhat lidem," řekli návštěvníci školy.

Kdo tento den otevřených dveří nestihl, bude mít ještě příležitost, škola pořádá druhý den otevřených dveří ještě v sobotu 19 ledna.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy