Reklama

Titul Miss Karvinsko 2018 patří Monice Szlaurové

  • 16:14,
  • Karviná ,

Už posedmé si mohly ženy a maminky z celého Karvinska a Ostravska na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je soutěžit o titul Miss. A protože šlo o ženy starší, vdané nebo na mateřské dovolené, rozhodoval o vítězce šarm, elegance, vtip a sympatie.

Stáhnout video
Reklama

Na pódiu karvinského městského domu kultury se divákům představily odvážné a soutěživé ženy v dnes již tradiční soutěži nazvané Miss Karvinsko. Na rozdíl od klasické soutěže krásy tady porotci ale nehodnotili pouze vzhled, a míry jako váha a výška, ale především eleganci a sympatie finalistek. Letos poprvé divákům předvedly, jak moc jim to sluší ve svatebních šatech.

Porotu musely soutěžící také zaujmout při rozhovoru s moderátorem a ve volné disciplíně. Každá ze finalistek si vybrala to, v čem se cítila jistá a přesvědčivá.

Korunky se rozdělovaly celkem čtyři. Tu první vybírali sami diváci  v hlasování, které proběhlo přímo při samotném finále. Nejvíce hlasů od nich získala Anita Lichnofská.

"Jsem velice ráda, že moji známí přišli a moje rodina," prozradila Anita Lichnofská.

Titul druhá vicemiss patrí Vlaďce Klukavé. Další korunka a titul první vicemiss Karvinsko 2018 patří Pavle Konetzné. Na trůn nakonec usedla a titul Miss Karvinsko 2018 získala  Monika Szlaurová.

"Pan moderátor řekl, že vyhrála ta nejšťastnější, já se v tu dobu jsem se cítila nejšťastnější a to jsem nevěděla, že to budu já  ," řekla vítězka.

Každá úspěšná finalistka si domů odnesla spoustu hodnotných dárků od mnoha sponzorů a také nezapomenutelný zážitek nejen ze samotného finále, ale i z příprav, workshopů a zkrášlovacích procedur, kterými finalistky před soutěží prošly.

ReklamaTragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

Antonín Goryl
Karviná
od 15 000 Kč do 18 000 Kč

Detail

DENTALCOMPLEX - CEREC SYSTÉM s.r.o.
Karviná
od 60 000 Kč

Detail

Autodům Vrána s.r.o.
Karviná
od 15 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu