Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Titul Miss Karvinsko 2018 patří Monice Szlaurové

  • Karviná,

Už posedmé si mohly ženy a maminky z celého Karvinska a Ostravska na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je soutěžit o titul Miss. A protože šlo o ženy starší, vdané nebo na mateřské dovolené, rozhodoval o vítězce šarm, elegance, vtip a sympatie.

Na pódiu karvinského městského domu kultury se divákům představily odvážné a soutěživé ženy v dnes již tradiční soutěži nazvané Miss Karvinsko. Na rozdíl od klasické soutěže krásy tady porotci ale nehodnotili pouze vzhled, a míry jako váha a výška, ale především eleganci a sympatie finalistek. Letos poprvé divákům předvedly, jak moc jim to sluší ve svatebních šatech.

Porotu musely soutěžící také zaujmout při rozhovoru s moderátorem a ve volné disciplíně. Každá ze finalistek si vybrala to, v čem se cítila jistá a přesvědčivá.

Korunky se rozdělovaly celkem čtyři. Tu první vybírali sami diváci  v hlasování, které proběhlo přímo při samotném finále. Nejvíce hlasů od nich získala Anita Lichnofská.

"Jsem velice ráda, že moji známí přišli a moje rodina," prozradila Anita Lichnofská.

Titul druhá vicemiss patrí Vlaďce Klukavé. Další korunka a titul první vicemiss Karvinsko 2018 patří Pavle Konetzné. Na trůn nakonec usedla a titul Miss Karvinsko 2018 získala  Monika Szlaurová.

"Pan moderátor řekl, že vyhrála ta nejšťastnější, já se v tu dobu jsem se cítila nejšťastnější a to jsem nevěděla, že to budu já  ," řekla vítězka.

Každá úspěšná finalistka si domů odnesla spoustu hodnotných dárků od mnoha sponzorů a také nezapomenutelný zážitek nejen ze samotného finále, ale i z příprav, workshopů a zkrášlovacích procedur, kterými finalistky před soutěží prošly.

Nahlásit chybu
Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail

BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail