Titul Miss Karvinsko 2018 patří Monice Szlaurové

  • 10. prosince 2018,
  • 16:14,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Už posedmé si mohly ženy a maminky z celého Karvinska a Ostravska na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je soutěžit o titul Miss. A protože šlo o ženy starší, vdané nebo na mateřské dovolené, rozhodoval o vítězce šarm, elegance, vtip a sympatie.

Reklama

Na pódiu karvinského městského domu kultury se divákům představily odvážné a soutěživé ženy v dnes již tradiční soutěži nazvané Miss Karvinsko. Na rozdíl od klasické soutěže krásy tady porotci ale nehodnotili pouze vzhled, a míry jako váha a výška, ale především eleganci a sympatie finalistek. Letos poprvé divákům předvedly, jak moc jim to sluší ve svatebních šatech.

Porotu musely soutěžící také zaujmout při rozhovoru s moderátorem a ve volné disciplíně. Každá ze finalistek si vybrala to, v čem se cítila jistá a přesvědčivá.

Korunky se rozdělovaly celkem čtyři. Tu první vybírali sami diváci  v hlasování, které proběhlo přímo při samotném finále. Nejvíce hlasů od nich získala Anita Lichnofská.

"Jsem velice ráda, že moji známí přišli a moje rodina," prozradila Anita Lichnofská.

Titul druhá vicemiss patrí Vlaďce Klukavé. Další korunka a titul první vicemiss Karvinsko 2018 patří Pavle Konetzné. Na trůn nakonec usedla a titul Miss Karvinsko 2018 získala  Monika Szlaurová.

"Pan moderátor řekl, že vyhrála ta nejšťastnější, já se v tu dobu jsem se cítila nejšťastnější a to jsem nevěděla, že to budu já  ," řekla vítězka.

Každá úspěšná finalistka si domů odnesla spoustu hodnotných dárků od mnoha sponzorů a také nezapomenutelný zážitek nejen ze samotného finále, ale i z příprav, workshopů a zkrášlovacích procedur, kterými finalistky před soutěží prošly.
Líheň 2019 / soutěž amatérských hudebníků

07.03. 19:00 - 01.06. 0:00
Havířov, Stolárna Havířov a Hard Cafe Karviná

Royal Beauty & Spa s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Lázně Darkov, a.s.
Karviná
od 40 000 Kč

Detail

Lázně Darkov, a.s.
Karviná
od 80 000 Kč do 130 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu