Titul Miss Karvinsko 2018 patří Monice Szlaurové

  • 16:14,
  • Karviná,

Už posedmé si mohly ženy a maminky z celého Karvinska a Ostravska na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je soutěžit o titul Miss. A protože šlo o ženy starší, vdané nebo na mateřské dovolené, rozhodoval o vítězce šarm, elegance, vtip a sympatie.

Na pódiu karvinského městského domu kultury se divákům představily odvážné a soutěživé ženy v dnes již tradiční soutěži nazvané Miss Karvinsko. Na rozdíl od klasické soutěže krásy tady porotci ale nehodnotili pouze vzhled, a míry jako váha a výška, ale především eleganci a sympatie finalistek. Letos poprvé divákům předvedly, jak moc jim to sluší ve svatebních šatech.

Porotu musely soutěžící také zaujmout při rozhovoru s moderátorem a ve volné disciplíně. Každá ze finalistek si vybrala to, v čem se cítila jistá a přesvědčivá.

Korunky se rozdělovaly celkem čtyři. Tu první vybírali sami diváci  v hlasování, které proběhlo přímo při samotném finále. Nejvíce hlasů od nich získala Anita Lichnofská.

"Jsem velice ráda, že moji známí přišli a moje rodina," prozradila Anita Lichnofská.

Titul druhá vicemiss patrí Vlaďce Klukavé. Další korunka a titul první vicemiss Karvinsko 2018 patří Pavle Konetzné. Na trůn nakonec usedla a titul Miss Karvinsko 2018 získala  Monika Szlaurová.

"Pan moderátor řekl, že vyhrála ta nejšťastnější, já se v tu dobu jsem se cítila nejšťastnější a to jsem nevěděla, že to budu já  ," řekla vítězka.

Každá úspěšná finalistka si domů odnesla spoustu hodnotných dárků od mnoha sponzorů a také nezapomenutelný zážitek nejen ze samotného finále, ale i z příprav, workshopů a zkrášlovacích procedur, kterými finalistky před soutěží prošly.
Gospelové Vánoce v Orlové

14.12. 17:00 - 09.12. 18:36
Orlová, Husův dům, Orlová

Hudební výlety: Vánoční stezka s Permoníkem

15.12. 18:00 - 09.12. 18:36
Orlová, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Michal Swaczyna
Karviná
od 20 000 Kč do 27 000 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč do 100 303 Kč

Detail

H&P Account Tax Consulting a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 21 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků