Karvinský Survival & Kung fu klub navštívil Čínu

  • 27. prosince 2018,
  • 15:28,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Karvinský Survival & Kung fu klub Karviná má za sebou neopakovatelné zážitky ze své cesty do Číny. Prostřednictvím jejich natočených záběrů se tam můžete právě teď podívat i vy.

Reklama

Díky dlouholetému přátelství s mistrem bojového umění Filipem Sahagenem, který pravidelně navštěvuje klub a také festivaly Dragon Cup, se mohli zástupci karvinského Survival& Kung fu klubu podívat do kolébky tohoto světově známého bojového umění.

"Když bych měl popsat den ve škole, cvičí se šest hodin denně, jsou to hodinu a půl dlouhé tréninkové bloky. I když jsme se na to připravovali, bylo to enormě fyzicky náročné, to nasazení je diametrálně někde jinde," řekl předseda a hlavní trenér Survival&Kung Fu Clubu Karviná Jaroslav Szweda.

Jeden z nejmladších účastníků tohoto poznání v Číně byl i Pavel Sukop. Ten rád vzpomíná na zážitky s kamarádkou z Kalifornie a na mnicha, který ho učil.

"Měl jsem ho hodně rád, protože nám hodně pomáhal a byl na nás milý. Všechny nás učil jednu sestavu," vzpomíná Pavel Sukop.

Velkým zážitkem byla pro všechny i ranní meditace a zpěvy  buddhistických mnichů v chrámu. Odehrávala se ještě před svítáním. V daleké Číně, mezi mnichy, chrámy obklopené nádhernou přírodou, se všichni cítili jako doma.
Líheň 2019 / soutěž amatérských hudebníků

07.03. 19:00 - 01.06. 0:00
Havířov, Stolárna Havířov a Hard Cafe Karviná

Na Zaguří s.r.o.
Karviná
od 130 Kč

Detail

Na Zaguří s.r.o.
Karviná
od 160 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu