Reklama

Karvinský Survival & Kung fu klub navštívil Čínu

  • 27. prosince 2018,
  • 15:28,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Karvinský Survival & Kung fu klub Karviná má za sebou neopakovatelné zážitky ze své cesty do Číny. Prostřednictvím jejich natočených záběrů se tam můžete právě teď podívat i vy.

Reklama

Díky dlouholetému přátelství s mistrem bojového umění Filipem Sahagenem, který pravidelně navštěvuje klub a také festivaly Dragon Cup, se mohli zástupci karvinského Survival& Kung fu klubu podívat do kolébky tohoto světově známého bojového umění.

"Když bych měl popsat den ve škole, cvičí se šest hodin denně, jsou to hodinu a půl dlouhé tréninkové bloky. I když jsme se na to připravovali, bylo to enormě fyzicky náročné, to nasazení je diametrálně někde jinde," řekl předseda a hlavní trenér Survival&Kung Fu Clubu Karviná Jaroslav Szweda.

Jeden z nejmladších účastníků tohoto poznání v Číně byl i Pavel Sukop. Ten rád vzpomíná na zážitky s kamarádkou z Kalifornie a na mnicha, který ho učil.

"Měl jsem ho hodně rád, protože nám hodně pomáhal a byl na nás milý. Všechny nás učil jednu sestavu," vzpomíná Pavel Sukop.

Velkým zážitkem byla pro všechny i ranní meditace a zpěvy  buddhistických mnichů v chrámu. Odehrávala se ještě před svítáním. V daleké Číně, mezi mnichy, chrámy obklopené nádhernou přírodou, se všichni cítili jako doma.
EXCON, a.s.
Karviná
od 19 000 Kč

Detail

Radim Dobrovolný
Karviná
od 98 Kč

Detail

Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu