Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Denní stacionář Dům v Aleji dostal finanční dar

  • Karviná,

Denní stacionář Dům v Aleji získal finanční dar přesahující částku 120 tisíc korun. Vedení sociálních služeb za peníze koupí speciální projektor pro interaktivní výuku a ergoterapii.

Denní stacionář Dům v Aleji navštívili představitelé korejské společnosti Hyundai Glovis, aby tady osobně předali šek na 125 tisíc 150 korun zástupcům vedení sociálních služeb a města.

"Naše společnost každý rok přispívá potřebným v našem kraji,. Letos jsme dostali podněty od našich zaměstnanců, abychom podpořili právě tento stacionář. Rádi jsme to udělali,” řekl generální ředitel společnosti Hyundai Glovis Ja Man Koo, generální ředitel Hyundai Glovis.

"Já bych strašně moc rád chtěl poděkovat nejen firmě, ale hlavně jejím zaměstnancům, kteří tuto částku na své akci vybrali a darovali naší příspěvkové organizaci sociálním službám," řel náměstek primátora Miroslav Hajdušík.

Za darované peníze koupí vedení sociálních služeb speciální projektor.

"To je takový jednoduchý zobrazovač, který ty interaktivity promítá na zem, na stěnu, v tabletu, rozvíjí to jednak interaktivní činnosti u dětí a u seniorů ergoterapii," vysvětlila ředitelka Sociálních služeb Karviná Blanka Dadoková.

Projektor se bude využívat nejen tady ve stacionáři V Aleji, ale i v dalších střediscích, v denním centru pro seniory, v jesličkách a i v domě pro matky s dětmi.

Nahlásit chybu
Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

V-TRADE, s.r.o. - Bohumín
Bohumín
od 3 200 Kč/měsíc

Detail