Zamilovaní si užili romantické plavání

  • 11:47,
  • Karviná,

Zamilované páry si mohly užít romantické plavání. Plavčíci pro ně na Valentýna připravili malé překvapení, zhasly všechna světla a kolem bazénu rozmístili svíčky. Nevšední atmosféru jsme si nenechali ujít ani my.

Romantické plavání za světel svíček připravili plavčíci na krytém bazénu pro zamilované návštěvníky na den svatého Valentýna.

"Jsme všichni asi pořád trochu zamilovaní, tak jsme si říkali, že uděláme tuhle atmosféru, už třetí rok, svíčky a bez velkého světla, takže trochu více hlídáme naše plavající lidi," řekla vedoucí provozu krytého bazénu Taťána Červená.

Každý návštěvník dostal při vstupu i svítící náramek, aby měli plavčíci ve tmě přehled, kde se zrovna plavci nachází. Romantickou atmosféru si nenechali ujít nejen zamilované páry, ale třeba i rodiče s dětmi.

Romantickou atmosféru na bazénu pomohlo navodit 200 svíček, které plavčíci zapalovali skoro hodinu.

anketa, návštěvníci: "Je to krásný svátek a chtěl jsem udělat přítelkyni radost, tak jsme ji vzal na bazén." "My tady chodíme pravidelně, tohle je takové ozvláštnění." 

Valentýnské plavání se zřejmě stane v Karviné tradicí, jestli se ale uskuteční příští rok, se zatím neví, záleží na tom, v jaké fázi bude plánovaná rekonstrukce bazénu.
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků