TOXI tým rozbil na Karvinsku další drogový gang

  • 10:37,
  • Karviná ,

Kriminalisté rozbili na Karvinsku další drogový gang. Šlo o skupinu šesti lidí, kteří drogy vyráběli i prodávali minimálně od začátku loňského roku. Za tento nelegální byznys jim hrozí až deset let za mřížemi.

Kriminalisté TOXI týmu v minulých dnech zadrželi další významnou skupinu osob, která  na Karvinsku vyráběla a prodávala drogy ve velkém. Šlo o čtyři muže a dvě ženy ve věku od 23 do 57 let.

“Na různých místech nakupovali pervitin a následně se ziskem prodávali. Skupina, s různým osobním zapojením, drogu vyráběla a následně uživatelům návykových látek prodávala,” řekla Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná

Během domovních prohlídek, které proběhly na několika místech, kriminalisté zajistili chemickou laboratoř, laboratorní sklo, ale i chemické látky k výrobě drogy.

“Policisté TOXI týmu při prohlídkách našli pervitin přesahující půl kilo, extázi, zelenou sušinu i peněžní hotovost, jenž by mohla být výnosem z trestné činnosti,” dodala Viačková.

Komisař proti všem zahájil trestní stíhání a obvinil je ze spáchání zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Čtyři muži a dvě ženy jsou momentálně ve vazbě. Hrozí jim až deset let vězení.
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků