Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

TOXI tým rozbil na Karvinsku další drogový gang

  • Karviná,

Kriminalisté rozbili na Karvinsku další drogový gang. Šlo o skupinu šesti lidí, kteří drogy vyráběli i prodávali minimálně od začátku loňského roku. Za tento nelegální byznys jim hrozí až deset let za mřížemi.

Kriminalisté TOXI týmu v minulých dnech zadrželi další významnou skupinu osob, která  na Karvinsku vyráběla a prodávala drogy ve velkém. Šlo o čtyři muže a dvě ženy ve věku od 23 do 57 let.

“Na různých místech nakupovali pervitin a následně se ziskem prodávali. Skupina, s různým osobním zapojením, drogu vyráběla a následně uživatelům návykových látek prodávala,” řekla Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná

Během domovních prohlídek, které proběhly na několika místech, kriminalisté zajistili chemickou laboratoř, laboratorní sklo, ale i chemické látky k výrobě drogy.

“Policisté TOXI týmu při prohlídkách našli pervitin přesahující půl kilo, extázi, zelenou sušinu i peněžní hotovost, jenž by mohla být výnosem z trestné činnosti,” dodala Viačková.

Komisař proti všem zahájil trestní stíhání a obvinil je ze spáchání zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Čtyři muži a dvě ženy jsou momentálně ve vazbě. Hrozí jim až deset let vězení.

Nahlásit chybu


K tématu