Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Robert Vano bavil Karviňáky tři hodiny

  • Karviná,

Uznávaný módní fotograf Robert Vano zavítal do Karviné. V literárním salonku regionální knihovny se setkal se svými příznivci a také fotografy, kteří si nenechali ujít příležitost setkat se osobně s ikonou fotografického světa.

Robert Vano, uznávaný módní a reklamní fotograf, jehož snímky jsou známé po celém světě, zavítal do Karviné. V přeplněném literárním salonku regionální knihovny na něho čekali jeho příznivci a také fotografové.

"Karviná je menší město a takové osobnosti jako pan Vano tady nechodí každý týden." "Má krásný pohled na lidské tělo...detailu," řekli místní fotografové.23

Na začátku Robert Vano přiznal, že pokaždé, když jede někam poprvé a nezná to tam, má strach, že nikdo nepřijde.

"Pán nás vyzvedl na nádraží a řekl, že je vyprodáno, tak to je super," řekl fotograf.

Robert Vano má rád život, svou svobodu, kterou nikdy neztratil i díky práci, kterou dělá. Ve volných chvílích třeba rád čte, nejvíce životopisy lidí, které znal nebo potkal, rozečtenou má knihu Richarda Avedona. Prozradil nám také, že rád spí, rád myslí a na pozitivní věci než na ty negativní S věkem se snaží dělat jen věci, které má rád.

"A umím říct ne, když mě něco nebaví. Nedávno mi volala paní, že bude světová výstava kombajnů, že mě vybrali ať to nafotím a já v životě kombajn neviděl. Z toho bych měl stres," dodal Vano. 

Raději dává  přednost tomu, co umí a co ho baví. V příštích dnech bude fotit v Holandsku pro český módní katalog.

Nahlásit chybu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail