Reklama

Při dopravní nehodě v Karviné vyhasl mladý život

  • 11:25,
  • Karviná ,

Dopravní nehodu s tragickými následky šetří karvinští policisté. Ve středu v podvečer vjel poblíž šikmého kostela v Karviné-Dolech mladý řidič do protisměru, kde se čelně střetl s autobusem. Náraz byl tak silný, že auto skončilo roztržené na dvě poloviny.

Stáhnout video
Reklama

Bylo krátce před sedmnáctou hodinou, když se poblíž kostela svatého Petra z Alkantary stala vážná dopravní nehoda. Následky jsou bohužel tragické.

“Dvacetiletý řidič osobního vozidla Škoda Octavia po průjezdu levotočivou zatáčkou ze zatím nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde čelně narazil do příměstského autobusu. Mladík jel ve směru na Karvinou, autobusu v opačném směru. Nárazem bylo osobní vozidlo přepůleno a jedna z částí začala hořet,” popsala nehodu mluvčí PČR Karviná Zlatuše Viačková.

Mladý řidič utrpěl po střetu zranění, která nebyla slučitelná se životem a na místě zemřel ještě před příjezdem záchranné služby. Pomoc potřebovali lidé z autobusu.

"Naše týmy ošetřovaly tři pacienty, 60tiletého muže s poraněním hrudníku a hlavy, ten byl letecky přepraven do ostravské fakultní nemocnice a 44letého muže a 17tiletou dívku, utrpěli lehká poranění v oblasti dolních končetin, ošetřeni byli v Karviné," řekl Lukáš Humpl, mluvčí  Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje.

Vyšetřování příčin tragické nehody si převzala služba kriminální policie

ReklamaTragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

SPORTOVNÍ CENTRUM ORLOVÁ s.r.o.
Karviná
od 16 300 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč do 100 303 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Skrytá hrozba v autě

Více PR článků
Zavřít reklamu