Při dopravní nehodě v Karviné vyhasl mladý život

  • 11:25,
  • Karviná,

Dopravní nehodu s tragickými následky šetří karvinští policisté. Ve středu v podvečer vjel poblíž šikmého kostela v Karviné-Dolech mladý řidič do protisměru, kde se čelně střetl s autobusem. Náraz byl tak silný, že auto skončilo roztržené na dvě poloviny.

Bylo krátce před sedmnáctou hodinou, když se poblíž kostela svatého Petra z Alkantary stala vážná dopravní nehoda. Následky jsou bohužel tragické.

“Dvacetiletý řidič osobního vozidla Škoda Octavia po průjezdu levotočivou zatáčkou ze zatím nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde čelně narazil do příměstského autobusu. Mladík jel ve směru na Karvinou, autobusu v opačném směru. Nárazem bylo osobní vozidlo přepůleno a jedna z částí začala hořet,” popsala nehodu mluvčí PČR Karviná Zlatuše Viačková.

Mladý řidič utrpěl po střetu zranění, která nebyla slučitelná se životem a na místě zemřel ještě před příjezdem záchranné služby. Pomoc potřebovali lidé z autobusu.

"Naše týmy ošetřovaly tři pacienty, 60tiletého muže s poraněním hrudníku a hlavy, ten byl letecky přepraven do ostravské fakultní nemocnice a 44letého muže a 17tiletou dívku, utrpěli lehká poranění v oblasti dolních končetin, ošetřeni byli v Karviné," řekl Lukáš Humpl, mluvčí  Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje.

Vyšetřování příčin tragické nehody si převzala služba kriminální policie
Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

Dnes 15:00 - 1:58
Karviná, Kostel sv. Maří Magdalény , Dětmarovice

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

Dnes 18:00 - 1:58
Karviná, Kostel sv. Anny, Rychvald

Gospelové Vánoce v Orlové

14.12. 17:00 - 07.12. 1:58
Orlová, Husův dům, Orlová

Michal Swaczyna
Karviná
od 20 000 Kč do 27 000 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč do 100 303 Kč

Detail

H&P Account Tax Consulting a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 21 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků