Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Při dopravní nehodě v Karviné vyhasl mladý život

  • Karviná,

Dopravní nehodu s tragickými následky šetří karvinští policisté. Ve středu v podvečer vjel poblíž šikmého kostela v Karviné-Dolech mladý řidič do protisměru, kde se čelně střetl s autobusem. Náraz byl tak silný, že auto skončilo roztržené na dvě poloviny.

Bylo krátce před sedmnáctou hodinou, když se poblíž kostela svatého Petra z Alkantary stala vážná dopravní nehoda. Následky jsou bohužel tragické.

“Dvacetiletý řidič osobního vozidla Škoda Octavia po průjezdu levotočivou zatáčkou ze zatím nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde čelně narazil do příměstského autobusu. Mladík jel ve směru na Karvinou, autobusu v opačném směru. Nárazem bylo osobní vozidlo přepůleno a jedna z částí začala hořet,” popsala nehodu mluvčí PČR Karviná Zlatuše Viačková.

Mladý řidič utrpěl po střetu zranění, která nebyla slučitelná se životem a na místě zemřel ještě před příjezdem záchranné služby. Pomoc potřebovali lidé z autobusu.

"Naše týmy ošetřovaly tři pacienty, 60tiletého muže s poraněním hrudníku a hlavy, ten byl letecky přepraven do ostravské fakultní nemocnice a 44letého muže a 17tiletou dívku, utrpěli lehká poranění v oblasti dolních končetin, ošetřeni byli v Karviné," řekl Lukáš Humpl, mluvčí  Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje.

Vyšetřování příčin tragické nehody si převzala služba kriminální policie

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy