Reklama

Tvorbu Dušana Hartmana najdou lidé v Oáze

  • 10:40,
  • Karviná ,

Karvinský Fotoklub uspořádal na počest loni zesnulého zakladatele místního fotoklubu Dušana Hartmana výstavu jeho fotografií. Lidé si je mohou prohlédnout v Oáze, v jejich nové stálé expozici.

Stáhnout video
Reklama

Karvinský Fotoklub uspořádal vzpomínkovou výstavu na tvorbu známého karvinského fotografa Dušana Hartmana, který svět opustil v srpnu loňského roku. Jeho fotografie visí na stěnách karvinské Oázy a zpříjemňují tak návštěvníkům posezení. Je to místo, kde se mimo jiné členové karvinského Fotoklubu pravidelně schází a plánují společné akce nebo si předávají zkušenosti.

Dušan Hartman založil fotoklub společně s Janem Kottasem v sedmdesátých letech minulého století, znali se více jak 46 let. Velmi rád na něj vzpomíná.

"Vypadal jak poustevník, ale byl velmi činorodý ve všech oblastech, měl zvláštní přístup k životu, hledal neotřené věci. Byl schopen fotografovat věci, které nikoho nenapadly, že by byly zajímavé z hlediska kompozice a zpracování," řekl Jan Kottas, spoluzakladatel Fotoklubu Karviná.

Fotoklub v Oáze bude mít stálou expozici, fotografie pořízené jejich objektivy se budou měnit pravidelně. Fotografie Dušana Hartmana budou tady na stěnách viset dokonce srpna.

ReklamaTragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

VAMOZ - servis, a.s.
Karviná
od 30 000 Kč do 33 000 Kč

Detail

Karvinská hornická nemocnice a.s.
Karviná
od 25 000 Kč

Detail

Karvinská hornická nemocnice a.s.
Karviná
od 22 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Skrytá hrozba v autě

Více PR článků
Zavřít reklamu