Zahradní slavnost Nového domova v Karviné

  • 13:39,
  • Karviná ,

Zařízení pro seniory Nový domov si letos připomíná 60. výročí svého vzniku. Na každý měsíc v roce si zaměstnanci pro své uživatele připravili akci k oslavě. Červnové slunečné počasí doslova vybízelo k zahradní slavnosti a na ni vás teď vezmeme prostřednictvím reportáže.

Nový domov pokračuje v oslavách 60. narozenin. každý měsíc se tady děje něco speciálního, teď v červnu se uživatelé mohli pobavit na zahradní slavnosti. 

”Slavíme to s mottem “Žijeme s vámi 60 let”. S našimi uživateli na slavnost přišli i jejich blízcí, rodiny sousedé, pozvali jsme i spolupracují domovy z okolních měst, jsou tady hosté z Ostravy, Petřvaldu,” řekla ředitelka Nového domova Eva Cholewová.

Přípravy na zahradní slavnost zabraly všem zaměstnancům více jak měsíc dopředu.

 “Máme tady venku i uživatele na lůžkách, pro ně to je velký zážitek,” řekla vedoucí pro kvalitu a sociální práci Helena Waclawiková. 

Připraveno bylo bohaté občerstvení, od střapaček se zelím a bramboráků až po čerstvě napečené koláče. Na zahradní slavnost si Nový domov půjčil stoly i stany, pomáhala například škola s polským vyučovacím jazykem i hasiči. Kromě toho zajistil Nový domov i doprovodný program. Vystoupil Přípravný sbor Permoník nebo studentská kapela místního gymnázia. 
JALUSTA WORK s.r.o.
Český Těšín
od 16 600 Kč/měsíc

Detail

Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje - územní odbor Karviná
Karviná
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

Ignis Forst s.r.o. - Karviná
Karviná
od 10 065 do 11 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků