Reklama

2. Mezinárodní Workout Battle Karviná 2019

  • 26. června 2019,
  • 10:51,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Členové karvinské workoutové skupiny se už podruhé stali hostiteli a pořadateli mezinárodních workoutových závodů. Na hřišti v Dubině viděli diváci neuvěřitelné výkony závodníků z několika zemí světa.

Reklama

Lesopark Dubina se stal dějištěm mezinárodních workoutových závodů. Už podruhé je pro závodníky z několika zemí světa zorganizovala místní skupina Workout Karviná ze Střední školy techniky a služeb.

"Karviná je proslavená workoutem, máme tady mistry světa, Evropy, republiky, ten workout battle je toho důkazem, že jde o největší soutěž v republice. Je na co se dívat, jsou tu neskutečné výkony," řekl náměstek primátora Lukáš Raszyk (ČSSD).

Každý soutěžící měl na výběr vybrat si účast v kategorii freestyle,  v kategorii s přidanou váhou nebo kdo dá nejvíc muscle-upů na hrazdě. Vy se právě díváte na závodníky přihlášené v kategorii freestyle. Sem se přihlásil největší počet závodníků třeba z Polska, Slovenska, České republiky, Ukrajiny, Běloruska nebo Maroka. Každý měl na svou ukázku 90 sekund.

"Mojí specialitou je vis za kr, mám rád komplexnost, co nejvíce cviků ovládat," řekl účastník ze Slovenska Adam Austera.

Příležitost ukázat se si nenechal ujít ani Jan Holinec z Nového Boru, loňský vítěz tohoto battlu ve své váhové kategorii. Letos se mu ale v ukázce příliš nedařilo.

"Dělal jsem cviky na bradlech, měl jsem tam i nějaký pád, nevyšlo mi to, byl jsem málo rozcvičený, ale užil jsem si to strašně," řekl Holinec.

Domácí tým Workout Karviná závody připravoval půl roku dopředu. Jeho členové se battlu neúčastnili, všichni  se podíleli na zajištění bezproblémového chodu celé akce.
Tragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

QX PROMOTION a.s.
Karviná
od 15 000 Kč

Detail

QX PROMOTION a.s.
Karviná
od 15 000 Kč

Detail

SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s.
Karviná
od 15 000 Kč do 16 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu