Karvinská knihovna si hýčká své čtenáře

  • 12:04,
  • Karviná,

Karvinská regionální knihovna nabídla uplynulý týden čtenářům pestrou paletu společenských akcí a to v rámci celorepublikového Týdne knihoven. Knihovnice nezapomněly ani na ty nejmenší, kteří se teprve nedávno naučili číst a pasovaly je na čtenáře.

Karvinská regionální knihovna si hýčká své čtenáře. Pořádá pro ně několik desítek pravidelně se opakujících akcí, organizuje setkání se zajímavými hosty a hlavně si váží každého nově příchozícího čtemnáře. A není jich málo. Ty nejmenší, co už umí číst, také slavnostně pasuje na čtenáře, aby vstup do knihovnické rodiny byl pro ně krásnou vzpomínkou.

"Tento týden je speciální tím, že je týden knihoven, již 23. ročník a právě v tomto týdnu rádi druháčky pasujeme. Už umí číst, mohou si vzít průkazku do knihovny a můžou si půjčovat knihy, časopisy, společenské hry a chodit na akce, které knihovna pořádá," řekla Svatava Sukopová, náměstkyně pro knihovnické a informační služby RKK.

Samotný akt pasování byl doplněn i představením. Samy knihovnice si připravily hranou pohádku O Křemílkovi, Vochomůrkovi a vose Otylce.

"Já tady budu chodit ráda, přála jsem si průkazku." " Průkazku si dlouho přeji a budu si půjčovat dobrodružství a pohádky," řekly děti. 

Novým uživatelům nabídla knihovna v tomto týdnu bezplatnou registraci a těm stávajícím mimořádnou amnestii, která promíjí pokuty za opožděné vrácení knih.
Gospelové Vánoce v Orlové

14.12. 17:00 - 12.12. 22:29
Orlová, Husův dům, Orlová

Hudební výlety: Vánoční stezka s Permoníkem

15.12. 18:00 - 12.12. 22:29
Orlová, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Michal Swaczyna
Karviná
od 20 000 Kč do 27 000 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč do 100 303 Kč

Detail

H&P Account Tax Consulting a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 21 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků