Karvinská knihovna si hýčká své čtenáře

  • 12:04,
  • Karviná ,

Karvinská regionální knihovna nabídla uplynulý týden čtenářům pestrou paletu společenských akcí a to v rámci celorepublikového Týdne knihoven. Knihovnice nezapomněly ani na ty nejmenší, kteří se teprve nedávno naučili číst a pasovaly je na čtenáře.

Karvinská regionální knihovna si hýčká své čtenáře. Pořádá pro ně několik desítek pravidelně se opakujících akcí, organizuje setkání se zajímavými hosty a hlavně si váží každého nově příchozícího čtemnáře. A není jich málo. Ty nejmenší, co už umí číst, také slavnostně pasuje na čtenáře, aby vstup do knihovnické rodiny byl pro ně krásnou vzpomínkou.

"Tento týden je speciální tím, že je týden knihoven, již 23. ročník a právě v tomto týdnu rádi druháčky pasujeme. Už umí číst, mohou si vzít průkazku do knihovny a můžou si půjčovat knihy, časopisy, společenské hry a chodit na akce, které knihovna pořádá," řekla Svatava Sukopová, náměstkyně pro knihovnické a informační služby RKK.

Samotný akt pasování byl doplněn i představením. Samy knihovnice si připravily hranou pohádku O Křemílkovi, Vochomůrkovi a vose Otylce.

"Já tady budu chodit ráda, přála jsem si průkazku." " Průkazku si dlouho přeji a budu si půjčovat dobrodružství a pohádky," řekly děti. 

Novým uživatelům nabídla knihovna v tomto týdnu bezplatnou registraci a těm stávajícím mimořádnou amnestii, která promíjí pokuty za opožděné vrácení knih.
Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

07.12. 15:00 - 22.10. 3:12
Karviná, Kostel sv. Maří Magdalény , Dětmarovice

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

07.12. 18:00 - 22.10. 3:12
Karviná, Kostel sv. Anny, Rychvald

Hudební výlety: Vánoční stezka s Permoníkem

15.12. 18:00 - 22.10. 3:12
Orlová, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Martin Kolek s.r.o.
Karviná
od 16 280 Kč do 35 000 Kč

Detail

ELANDOMY s.r.o.
Karviná
od 13 500 Kč

Detail

Lichtgitter CZ spol. s r. o.
Karviná
od 130 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu