Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinská knihovna si hýčká své čtenáře

  • Karviná,

Karvinská regionální knihovna nabídla uplynulý týden čtenářům pestrou paletu společenských akcí a to v rámci celorepublikového Týdne knihoven. Knihovnice nezapomněly ani na ty nejmenší, kteří se teprve nedávno naučili číst a pasovaly je na čtenáře.

Karvinská regionální knihovna si hýčká své čtenáře. Pořádá pro ně několik desítek pravidelně se opakujících akcí, organizuje setkání se zajímavými hosty a hlavně si váží každého nově příchozícího čtemnáře. A není jich málo. Ty nejmenší, co už umí číst, také slavnostně pasuje na čtenáře, aby vstup do knihovnické rodiny byl pro ně krásnou vzpomínkou.

"Tento týden je speciální tím, že je týden knihoven, již 23. ročník a právě v tomto týdnu rádi druháčky pasujeme. Už umí číst, mohou si vzít průkazku do knihovny a můžou si půjčovat knihy, časopisy, společenské hry a chodit na akce, které knihovna pořádá," řekla Svatava Sukopová, náměstkyně pro knihovnické a informační služby RKK.

Samotný akt pasování byl doplněn i představením. Samy knihovnice si připravily hranou pohádku O Křemílkovi, Vochomůrkovi a vose Otylce.

"Já tady budu chodit ráda, přála jsem si průkazku." " Průkazku si dlouho přeji a budu si půjčovat dobrodružství a pohádky," řekly děti. 

Novým uživatelům nabídla knihovna v tomto týdnu bezplatnou registraci a těm stávajícím mimořádnou amnestii, která promíjí pokuty za opožděné vrácení knih.
Svatováclavský hudební festival - Flétnové sonáty

18.09. 18:00
Orlová, Evangelický kostel, Orlová

Svatováclavský hudební festival - Hudba anglické renesance

19.09. 19:00
Albrechtice, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků