Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Oprava ulice Sv.Čecha se protáhne, vodovodní řád je v havarijním stavu

  • Karviná,

V říjnu letošního roku byly zahájeny stavební úpravy na ulici Svatopluka Čecha v Karviné-Fryštátě. V průběhu oprav byl zjištěn havarijní stav vodovodního řadu v této lokalitě.

V zájmu minimalizace rizika stavebních zásahů do nového povrchu vozovky se zástupci statutárního města Karviné, zhotovitele stavebních úprav a SmVaK Ostrava dohodli na zjednání nápravy. 

 "Domluvili Jsme se s firmou, že ho celé obnoví na náklady SmVaKu, což vítáme, protože to zamezí budoucím haváriím. Chráníme tak investice obou partnerů. Tím, že děláme cestu, nebudeme mi muset v budoucnu rozkopávat. Akorát nám to prodlouží čas opravy a to do příštího čtvrtletí dalšího roku. Tímto prosím řidiče o shovívavost, ať to vydrží, ale děláme to pro dobro našich občanů, hlavně těch, kteří bydlí na ulici Svatopluka Čecha," vysvětlil náměstek primátora Lukáš Raszyk.

Po celou dobu stavby bude platit stávající dopravní omezení. To znamená, že od ulice Havířská bude platit zákaz vjezdu a od ulice Ostravská, resp. Cihelní bude vjezd povolen rezidentům
a dopravní obsluze.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků