Oprava ulice Sv.Čecha se protáhne, vodovodní řád je v havarijním stavu

  • 15:09,
  • Karviná,

V říjnu letošního roku byly zahájeny stavební úpravy na ulici Svatopluka Čecha v Karviné-Fryštátě. V průběhu oprav byl zjištěn havarijní stav vodovodního řadu v této lokalitě.

V zájmu minimalizace rizika stavebních zásahů do nového povrchu vozovky se zástupci statutárního města Karviné, zhotovitele stavebních úprav a SmVaK Ostrava dohodli na zjednání nápravy. 

 "Domluvili Jsme se s firmou, že ho celé obnoví na náklady SmVaKu, což vítáme, protože to zamezí budoucím haváriím. Chráníme tak investice obou partnerů. Tím, že děláme cestu, nebudeme mi muset v budoucnu rozkopávat. Akorát nám to prodlouží čas opravy a to do příštího čtvrtletí dalšího roku. Tímto prosím řidiče o shovívavost, ať to vydrží, ale děláme to pro dobro našich občanů, hlavně těch, kteří bydlí na ulici Svatopluka Čecha," vysvětlil náměstek primátora Lukáš Raszyk.

Po celou dobu stavby bude platit stávající dopravní omezení. To znamená, že od ulice Havířská bude platit zákaz vjezdu a od ulice Ostravská, resp. Cihelní bude vjezd povolen rezidentům
a dopravní obsluze.
Gospelové Vánoce v Orlové

14.12. 17:00 - 09.12. 6:50
Orlová, Husův dům, Orlová

Hudební výlety: Vánoční stezka s Permoníkem

15.12. 18:00 - 09.12. 6:50
Orlová, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Michal Swaczyna
Karviná
od 20 000 Kč do 27 000 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč do 100 303 Kč

Detail

H&P Account Tax Consulting a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 21 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků