Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Adventní čas tráví fotbalisté MFK i jinak než na hřišti

  • Karviná,

Předvánoční čas tráví fotbalisté MFK i jinak než na hřišti, opět po roce se rozhodli udělat dobrý skutek. Letos se vydali přestrojení za Mikuláše, čerta a anděla za seniory do Nového domova a také uspořádali velký charitativní vánoční jarmark.

Seniory a seniorky v Novém domově v předvánočním čase navštívili fotbalisté MFK Karviná přestrojeni za Mikuláše, čerta a anděla. Nepřišli s prázdnou, každého uživatele potěšili drobným dárkem. David Guba byl v roli Mikuláše úplně poprvé

"Velmi se z toho těším, je vidět, že jsme udělali radost. je to pěkná tradice určitě to budeme opakovat každý rok," řekl fotbalista Dávid Guba

 Dokonce se mezi nimi našli i fanoušci klubu, kterým věnovali vstupenky na zápas.

"Chtěl bych jít na fotbal." "Jsme rádi, je nějaká změna právě, je vidíme, musí teď vyhrát a vyhrajou 2:0," řekli senioři.

"Překvapili nás, že vědí, že se nám momentálně moc nedaří, musíme to i za ně napravit a slíbili nám pozitivní energii, kterou budeme cítit," dodal Guba.

"Jsme velice vděční za návštěvu fotbalistů, všichni se těšili, jsou velkými fanoušky, sledují zápasy, držíme palce a budeme víc fandit, aby výsledky byly úžasné," řekla Irena Šafářová, sociální pracovnice - vedoucí pro aktivizační činnost.

Kromě toho zorganizoval kluib pro své fanoušky i širokou veřejnost charitativní jarmark. Výtěžek z prodeje ručně vyráběných vánočních dekorací a také tomboly věnují malému onkologickému pacientovi Ondrovi z Karviné.

"Zvolili jsme jiný systém než v loňském roce, máme připravenou tombolu, ve které je 50 cen, losovat budou přímo hráči. Máme tady připraveno hodně akcí pro děti, stánek RKK, kde si děti vyrábějí ozdoby na stromeček, zdobení perníčku s kroužkem Šikovných rukou-výrobků," péopsala jarmark Leona Mývaltová, marketingová manažerka klubu .

Na vánočním jarmarku nechyběl ani prodej permanentek na jarní sezónu a také autogramidáda hráčů. O tu byl jako vždy velký zájem. Na Vánoce se všichni těší, kvůli jejich atmosféře a setkání s rodinami.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků