Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

O korunku krásy na Karvinsku zabojovaly i ženy vdané nebo babičky

  • Karviná,

Vdané ženy a maminky z celého Karvinska i mimo něj si mohly na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je soutěžit o titul Miss. V této soutěži ale nerozhodovaly proporce soutěžících, ale o vítězce rozhodl šarm, elegance, vtip a sympatie.

Na pódiu karvinského městského domu kultury se divákům představily odvážné a soutěživé ženy vdané, rozvedené a maminky na mateřské, v dnes již tradiční soutěži nazvané Miss Karvinsko. Na rozdíl od klasické soutěže krásy porotci ale nehodnotili pouze vzhled, ale především osobní kouzlo a šarm finalistek. Na finále se finalistky připravovaly tři měsíce.

"Šlo jim to výborně, tři měsíce utekly jako voda. Přála jsem to všem finalistkám. Moc děkuji za účast, za to, že měly odvahu soutěžit a budu se těšit na další ročník," řekla organizátorka soutěže Lucie Dudíková. 

Celkem se do finále probojovalo 15 žen z Karvinska, ale i Ostravska nebo Opavska. Soutěžily například v módní přehlídce nebo volné disciplíně. Kromě hlavních titulů se volila třeba Miss sympatie. Tento titul získala Šárka Šandriková z Orlové, ta se také stala celkovou vítězkou celé soutěže.

"Nejsem schopná moc mluvit, děkuji všem, nádherný pocit. Nebojte se toho, maminky, ženy, babičky, přihlaste se příští rok, stojí to za to, je to úžasné," řekla vítězka soutěže Šárka Šandriková z Orlové.

O dojmy ze soutěže se s námi podělily i obě vicemiss. 

"V tuto chvíli jsem na měkko, ale jsem moc šťastná, děkuji za všechno všem," řekla Eva Grambalová, I. vicemiss Karvinsko 2019.

"Je to dojemné, jsem jedna z nejstarších, vůbec to pro mě nebylo jednoduché, byla tady spousta krásných dívek a slečen," řekla Irena Šímová, II.vicemiss Karvinsko 2019.

Všechny  vítězky obdržely krásné a hodnotné ceny, které mimo jiné věnovalo i město Karviná, kde soutěž probíhala.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy