Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karviná ocení v sociální oblasti i Janu Brzezinovou ze střediska Bethel

  • Karviná,

Slezská diakonie se může pochlubit spoustou pracovníků, kteří si za svou činnost zaslouží veřejné uznání a ocenění. Letos byla touto organizací vybrána navrhovatelkou Milanou Bakšovou vedoucí střediska Bethel Karviná Jana Brzezinová.

Milana Bakšová, vedoucí oblasti Karvinsko, Slezská diakonie, navrhovatelka: “Paní Janu charakterizuje odvaha, obětavost a velká profesionalita. Tu prokázala hlavně v současné době, v náročném období nouzového stavu, kdy citlivým a efektivním způsobem reagovala na všechna nařízení, která přicházela z hygieny, z ministerstev, tak je uváděla do praxe, velmi příkladně motivovala celý svůj personál, natáčela instruktážní videa a šla příkladem v tom, jak pečovat o lidi, kteří byli v karanténě. Je to člověk na svém místě i pro mě je velkou oporou, i pro své kolegy a vzorem a příkladem ve své práci."

Paní Jana Brzezinová také přišla s nápadem zřídit karanténní krizovou ubytovnu. Návrh na ocenění ji velmi potěšil.

Jana Brzezinová, oceněná osobnost: "Ocenění je pro mě ctí, byla jsem překvapena že bylo zohledněno to, co se událo v tomto roce, tak jsem za to velmi ráda."


Ve Slezské diakonii pracuje paní Brzezinová už přes dvacet let, posledních šest let pracuje v Karviné právě ve středisku Bethel.

Jana Brzezinová, oceněná osobnost: "Práce s lidmi je můj život, naplnění. Práce s lidmi bez domova je ještě přidaný bonus, kde se rozkrývá životní příběh někdy podrobněji. Takže to mi přináší uspokojení z toho řešení."Ceny všem oceněným budou předány hned, jak se rozvolní přísná vládní opatření související s šířením koronaviru.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků