Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinské děti oslavily svůj svátek. Užívaly si ho s hasiči, strážníky i skauty

  • Karviná,

V blízkosti hasičské zbrojnice Sboru dobrovolných hasičů v Karviné-Ráji mohly karvinské děti oslavit svůj svátek.

Zorganizovali je pro ně právě hasiči ve spolupráci s místní kavárnou a dalšími organizacemi.

Petr Skopal, zástupce velitele jednotky SDH Karviná-Ráj: "K této akci jsme přizvali i MP Karviná, Juventus a Skauty Petrovice."


Nechyběli ani zástupci ČČK. Každá organizace si pro děti připravila zábavné aktivity, ukázky činnosti a předvedení techniky. Nechybělo malování na obličej, tetování nebo pro nejmenší odrážedla.

Kateřina Slivková, majitelka kavárny: "My jsme si na dnešní dne připravili pečené nanuky a z každého nanuku jde dvacetikoruna na naše dobrovolné hasiče. Je to krásná akce, chtěla bych popřát všem krásný Den dětí."
anketa, účastníci akce: "Dobré to tu je, je to dobrý dárek ke Dni dětí a stříkal jsem i s hasičskou hadicí, moc si to tu užívám." "Byl jsem v policejním autě a viděl jsem policejní psy a bylo to dobré. "Je to tu dobré a mají tady dobré nanuky."
Petr Skopal, zástupce velitele jednotky SDH Karviná-Ráj: "Dětem chceme hlavně ukázat, že na ně nikdo nezapomněl v dnešní době. Chceme jim zpříjemnit ty těžké dny, kdy se nemohly stýkat s ostatními dětmi. Konečně můžou jít ven a začít si hrát a užívat volného času."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy