Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

OPF Karviná získala další akreditaci a otevírá studijní program Mezinárodní obchod

  • Karviná,

Obchodně podnikatelská fakulta získala další akreditaci na profesně zaměřený bakalářský studijní program Mezinárodní obchod. Pro fakultu je otevření tohoto programu velkým úspěchem, v České republice se dá totiž tento program studovat pouze na Vysoké škole ekonomické v Praze.

VIDEO: TV Polar

Obchodně podnikatelská fakulta se může pochlubit hned několika novými akreditacemi na nové studijní programy. Po programu Digitální business, Bankovnictví, peněžnictví, pojišťovnictví se nově zájemcům nabízí i studium mezinárodního obchodu.

Daniel Stavárek, děkan OPF Karviná: "Obchodně podnikatelská fakulta získala další akreditaci na profesně zaměřený bakalářský studijní program, tentokrát se jedná o program Mezinárodní obchod, cože je velký úspěch, protože studijní program takového zaměření se studuje pouze na Vysoké škole ekonomické v Praze, takže je to obrovská konkurenční výhoda a velké lákadlo pro studenty z MSK a dalších moravských regionů."

Tříleté studium je ukončeno titulem bakalář. Absolventi najdou uplatnění nejen v soukromém, ale i veřejném sektoru.

Jan Nevima, garant studijního programu: "To uplatnění mohou využít v zahraničních firmách, ale také v domácích firmách se zahraniční majetkovou účastí. Perspektiva se u toho studijního programu vyloženě nabízí. Mezi základní uplatnění je možno uvést ekonomického ředitele, dále to může být operátor logistiky, obchodní zástupce, analytik. Ta uplatnitelnost byla koncipována při tvorbě programu tak, aby byla využita jak v soukromém tak veřejném sektoru. Na přípravě se podílely i ostatní katedry naší fakulty. Výsledkem je pestrá nabídka profilových předmětů."

Po vystudování mohou studenti pokračovat na OPF v podobně zaměřených studijních programech i v navazujícím magisterském studiu.

Daniel Stavárek, děkan OPF Karviná: "Jelikož se jedná o nový studijní program, tak jsme mohli okamžitě otevřít přijímací řízení, které je otevřeno do 31.8. Všichni zájemci mohou využít online přihlášky, která je dostupná na webových stránkách naší fakulty a od září studovat."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy