Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné 15.6.2021: Jízdy kočárem, otevření zámku a provoz koupaliště

  • Karviná,

Na romantickou jízdu kočárem taženým koňským spřežením se letos o prázdninách můžete vydat v pátky, soboty i svátky od 15 do 18 hodin. Samotný zámek nabízí klasické okruhy zámeckými komnatami, které jsou pro návštěvníky k dispozici ve dnech úterý až neděle od 10 do 17 hod. Koupaliště je otevřeno celý týden od 9:00 do 19:00 hod.

OBLÍBENÉ ROMANTICKÉ JÍZDY KOČÁREM OPĚT BUDOU

Na romantickou jízdu kočárem taženým koňským spřežením se letos o prázdninách můžete vydat v pátky, soboty i svátky od 15 do 18 hodin. Před začátkem prázdnin můžete využít ještě jeden termín navíc, a tím je pátek 25. června. Projížďky je nutné rezervovat, protože je o ně každoročně velký zájem. Rezervujte si je v infocentru na tel. č. 596 318 620. Stanoviště je poblíž zámku Fryštát.

ZÁMEK ČEKÁ NA NÁVŠTĚVNÍKY

Samotný zámek nabízí klasické okruhy zámeckými komnatami, které jsou pro návštěvníky k dispozici ve dnech úterý až neděle od 10 do 17 hod. 

KOUPALIŠTĚ JE OTEVŘENO DENNĚ

V těchto horkých dnech můžete navštívit městské koupaliště s tobogány, vodní skluzavkou a dalšími atrakcemi včetně hřiště pro děti. Koupaliště je otevřeno celý týden od 9 do 19 hodin. Sezona končí 31. srpna. podrobné informace najdete na webu STaRSu.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy