Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Téměř po dvou letech se na OPF Karviná opět slavnostně promovalo

  • Karviná,

Obchodně podnikatelská fakulta zorganizovala téměř po dvou letech slavnostní promoce. Během dvou dnů slavnostně ukončilo studium na této škole více než dvě stě studentů. Konaly se ve velkém sále, který byl zrekonstruován díky projektu EU „Modernizace výukové infastruktury OPF v Karviné.

Tohle jsou absolventi bakalářského studijního oboru Podniková ekonomika a management chvíli před slavnostním ceremoniálem. Zkouší si taláry a připravují se na chvíli, kdy budou slavnostně promovat.

Dariusz Płonka, absolvent OPF Karviná: "Rozhodně to je zážitek, je to na celý život, těším se na rodiče, doufám, že budou i pyšní na mě, takže se nemůžu dočkat."
Veronika Adamčíková, absolventka OPF Karviná: "Já jsem sama zvědavá, jestli to pro mě bude silnější než samotné státnice, ten pocit, co jsem po nich měla, tak si to ještě neumím představit, snad to bude super."
Veronika Kostorková, absolventka OPF Karviná: "Určitě se těším, ale hlavně se asi těší moje rodiče."


Daniel Stavárek, děkan OPF Karviná: "My jsme rádi, že jsme mohli zorganizovat slavnostní promoce pro naše absolventy. Během dneška a zítřka bude promováno více než 200 absolventů, dokonce jsme dali možnost promovat absolventům z loňského roku, kteří si nemohli své promoce užít díky různým opatřením a využilo to zhruba 30, takže jsme rádi a jsme rádi, že můžeme promoce realizovat v našem novém velkém zrekonstruovaném sále, který byl dán do užívání těsně poté, co vypukla v roce 2020 pandemie. Je to až možná neuvěřitelné, ale poslední promoce na této fakultě se konaly 4. října 2019, takže už to máme skoro 21 měsíců od posledních promocí, proto se všichni moc těšíme. Jsou pro nás svátkem, protože po dlouhých měsících budeme vidět studenty naživo můžeme si s nimi popovídat a popřát jim vše dobré do života i profesí kariéry."

Celý ceremoniál sledovali v sále rodinní příslušníci a přátelé studentů. Poslední rok v online výuce byl pro učení náročný, díky přístupu pedagogů to ale zvládli.

Daniel Stavárek, děkan OPF Karviná: "My jsme rádi, že studenti i pedagogové k tomu přistoupili svědomitě, je třeba říct, že výuka ekonomických oborů v online formě je jednodušší než výuka lékařských nebo uměleckých, tak i toto nám velmi pomohlo."

Nově Obchodně podnikatelská fakulta získala akreditaci na další nové studijní programy, přijímací řízení je otevřeno do konce srpna. Přihlášku stačí podat elektronicky.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy