Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Cirkusové čtvrtky o páté baví v Karviné na náměstí hlavně rodiny s dětmi

  • Karviná,

Karvinské kulturní léto je letos obohaceno i cirkusové čtvrtky o páté. Členové artistické společnosti Cirkus trochu jinak přicházejí na Masarykovo náměstí hlavně za rodiči s dětmi, aby malé diváky pobavili kouzly, žonglováním nebo vtipnými pohádkami.

Nejen koncerty a pohádková představení, ale i cirkusová vystoupení obohacují prázdninový čas na Masarykově náměstí. Konají se každý čtvrtek o páté. Děti a jejich rodiče přijel z Olomouce pobavit například Jan Hlavsa z Cirkusu trochu jinak.

Jan Hlavsa, člen společnosti Cirkus trochu jinak: "Přijel jsem se svou žongléřskou show, která obnáší spoustu žonglovacích disciplín a jedním z vrcholů je balancování jízdního kola na bradě."

Do své show si žonglér vybral i dobrovolníky z řad dětí a zapojil je tak do svého vystoupení. Jeho někdy nebezpečné kousky měli u publika velký ohlas.

anketa, malí diváci: “Mě se nejvíc líbily ty ohně. Dělal tam několik triků." "Mě se líbilo, jak on unesl na nose to kolo." "S těmi talíři, už je umím točit a měl jsem nos klauna."

Pobavit děti i dospělé přijela tak dvojice Poppy a Adélka.

Nela Chamrádová, členka souboru Cirkus trochu jinak: "Pocházíme z Bžundalády, kde je obrovská bžunda a dnešní představení je interaktivní pro děti a vzniklo na základě knížky Popy a a Adélky Speciální přísady."

Cirkusová představení budou ještě dvě. Příští čtvrtek se můžete těšit na představení Cvičme v rytme a 26.8. vystoupí kouzelník Karel Pomahač.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy