Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Strážníci chytili v Karviné zloděje, který chtěl za bílého dne okrást prodavačku oděvů

  • Karviná,

Karvinští strážníci chytili zloděje za bílého dne. Zatímco řešili jeden případ kousek od obchodního domu, pokusil se několikrát trestaný muž okrást prodavačku oděvů v malém obchůdku. Na jeho zadržení se podívejte.

Tomu se říká být ve správný čas na správném místě. Zatímco strážníci řešili kousek u obchodního domu bezdomovce, došlo kousek dál ke krádeži oděvů.

Petr Bičej, ředitel MP Karviná: “Zaslechli volání občanů o pomoc a tam zjistili pachatele, který se pokusil ukrást nějaké oděvy z galanterie a zjistilo se, že ty věci si chce bezprostředně uchovat násilím."
David Krzemiński, strážník MP Karviná: "Z počátku jsme nevěděli jestli se jedná pouze o pachatele přestupku nebo osobu podezřelou ze spáchání trestného činu. také jsme nevěděli, jestli je dotyčný ozbrojený nebo nebude utíkat."

Strážníci muže zákonně vyzvali, aby setrval na místě tak, aby byla zachována bezpečnost strážníků i kolemjdoucích a zjišťovali, čeho se muž dopustil.

David Krzemiński, strážník MP Karviná: "Za malou chvíli jsme zjistili, že dotyčná osoba byla podezřelá ze spáchání trestného činu, jelikož věci, které odcizil se snažil uchovat násilím vůči prodavačce. Z tohoto důvodu byla dotyčnému přiložena pouta, tím byl omezen na osobní svobodě."

Okrást prodavačku za bílého dne na velmi frekventovaném místě se pokusil 53letý v minulosti několikrát trestaný muž. Strážníci muže předvedli na policii k dalším procesním úkonům.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Policisté odcizené věci vrátili majitelce, krádež zadokumentovali a postoupili k dořešení správnímu orgánu."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy