Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V září otevřou v Karviné nový sportovní areál. Teď probíhají finální úpravy

  • Karviná,

Už v září se obyvatelé Karviné dočkají otevření nového sportovního multifunkčního areálu, který se připravuje u krytého bazénu. Práce finišují, zbývají poslední úpravy.

Takhle vypadal nový sportovní areál na jaře a takto vypadá dnes. Práce výrazně pokročily.

Jan Wolf, primátor Karviné: “Ta stavba jde do finále. Předpokládali jsme, že stavba bude do konce června letošního roku, bohužel se na stavbě našly stavební problémy, jako u jiných staveb, jsou tady spodní vody, takže projektanti a stavba hledali řešení, to řešení se našlo. Stavba se prodloužila o tři měsíce, na konci září bychom tu stavbu měli mít hotovou. měla by být předána a sloužit lidem."

Stavební stroje a dělníci dokončují poslední úpravy, areál se dovybavuje, chystají se terénní úpravy, už teď je ale vidět, co hotové je.

Helena Bogoczová, vedoucí Odboru majetkového MMK: "Stavba, tou její poslední činností bude, že zařízení staveniště odstěhuje, upraví ty pozemky, upraví komunikace, přístupové, příjezdové zezadu, z té části dvorní."

Nový multifunkční areál nabídne veřejnosti velký výběr sportovních činností. Zahrnuje atletickou a in line dráhu pro začínající bruslaře, fotbalové hřiště s umělou trávou pro amatéry, dětské hřiště, pumptrack, skatepark i hřiště na workout.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy