Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Strážníci i policisté se utkali ve střelecké soutěži, zvítězili strážníci z Karviné

  • Karviná,

Už potřinácté se na karvinské střelnici uskutečnila střelecká soutěž pro příslušníky ozbrojených složek. O putovní pohár tady vedli souboj strážníci a policisté z různých měst naší republiky.

Na střelnici v Karviné se uskutečnil další ročník střelecké soutěže o putovní pohár primátora města určené pro příslušníky ozbrojených složek z různých měst, jako je Brno, Ostrava, Havířov, Přerov, Mikulov a další. I letos se účastníci utkali ve třech disciplínách zaměřené na manipulaci se zbraní, šikovnost, přesnost i rychlost.

Lukáš Balicki, strážník MP Karviná: "Obsahují terče, které se používají při mezinárodní sportovní střelbě, a to jak terče, tak i neterče jako rukojmí. Za neterče jsou závodníci penalizováni a i když mají horší zásah v terči, tak jsou penalizováni také. "
Martin Šafář, strážník MP Havířov: "Závodů se účastním každý rok, reprezentuji MP Havířov. Tato disciplína se mi povedla, snad to vydrží no. Já osobně o tom moc nepřemýšlím. mířím, střílím a snažím se mít pevnou ruku a dobrou mušku."

Strážníci z Karviné si ve střeleckých soutěžích jako je tato, vedou každoročně na výbornou a patří mezi nejlepší střelce ať už na domácích soutěžích nebo jinde.

Petr Bičej, ředitel MP Karviná: "Já jsem viděl hromadu soutěží a obecně strážníci v ČR jsou velmi dobře střelecky připraveni, navíc, my jsme měli historicky použití střelné zbraně, tak ta příprava se opravdu vyplácí."

Střelecká soutěž dopadla i tentokrát nejlépe pro domácí, karvinští zvítězili nad druhým Rožnovem a třetí Českou Třebovou. Zvlášť byly hodnoceny ženy.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail