Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté hledají chodce, kterého na přechodu srazilo auto. Po srážce nasedl na autobus a odjel

  • Karviná,

Karvinští policisté pátrají po neznámém chodci, kterého v pátek 10. prosince 2021 před čtvrtou hodinou odpolední srazilo osobní auto na přechodu. Sražený muž podle řidiče i přes naléhání nezůstal na místě, nasedl na autobus a odjel.

Nehoda se stala na silnici I. třídy v Karviné na třídě 17. listopadu, nedaleko Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj. Na frekventovaném místě chodce srazilo osobní auto. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: Řidič osobního vozidla Škoda Superb jel v levém jízdním pruhu ve směru na Český Těšín. Ve stejném směru jelo v pravém jízdním pruhu jiné vozidlo, před vyznačeným přechodem přibrzdilo, aby řidič dal přednost právě přecházejícímu chodci. Řidič auta Škoda Superb takto nezareagoval a chodce přední části vozidla zachytil. Neznámý chodec i přes naléhání na místě nezůstal a nasedl na městský autobus linky číslo 519."
Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "K řádnému objasnění je potřeba zjistit totožnost chodce. Žádáme ho, aby se neprodleně přihlásil policistům dopravního inspektorátu Karviná, telefon 974 734 587 – prap. Mikeš. Uvítáme i svědectví řidičů a kolemjdoucích, kteří kolizi viděli. K vyšetřování by pomohly i záběry z palubních kamer."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy