Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Audi v Karviné vyjelo ze zatáčky a nabouralo několik zaparkovaných aut, řidič raději utekl

  • Karviná,

Poškozením několika vozidel skončila úterní nehoda, která se stala v Karviné na ulici Prameny. Řidič, který tudy projížděl ve vysoké rychlosti nebo pod vlivem návykových látek, vyjel ze zatáčky a narazil do zaparkovaných vozů. Z místa nehody utekl.

Nehoda se stala v úterý 22. února po 22. hodině večer. Audi A6 projíždělo ulicí Prameny, ze směru od ulice Božkova k Borovského. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Nejdřív to odnesl Peugeot 208, další vozidlo Škoda Rapid bylo nárazem odmrštěno na Seat Leon, a to narazilo do zadní části Škoda Fabia Combi, a poslední poškozena byla Škoda Fabia. Po tomto vozidlo Audi přejelo na levou stranu komunikace, kde narazilo ještě do zaparkovaného vozidlo Peugeot 3008. Vzniklá škoda poškozením zatím není vyčíslena."

Během incidentu se nikdo nezranil, nicméně řidič z místa utekl. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Přítomen byl provozovatel vozidla, který policistům tvrdil určité informace, které budou muset prověřit. I přes neurčité sdělení policisté provedli u provozovatele vozidla dechovou orientační zkoušku, která přesáhla hranici dvě promile." Dalším šetřením se zabývají dopravní policisté, ti uvítají svědectví nebo záběry z palubních kamer projíždějících aut. Svědci mohou volat na bezplatnou linku 158."
Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail