Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hostem karvinského plesu byl zpěvák Petr Kotvald

  • Karviná,

Teď vás na chvíli zavedeme do karvinského Obecního domu Družba, kde se uplynulý pátek konala první taneční zábava letošní sezóny. Šlo o reprezentační ples města, na kterém nechybělo pestré taneční menu. Návštěvníky roztančil i hlavní host večera, zpěvák Petr Kotvald.

Karvinský Obecní dům Družba zažil v pátek večer Reprezentační ples města Karviné, který opět nabídl vše, co se od společenské zábavy tohoto typu čeká. Pro návštěvníky byla připravena bohatá tombola, raut, zajímavý doprovodný program a hlavně pestré taneční menu.

Organizaci plesu měl tradičně na starosti kolektiv zaměstnanců městského domu kultury a připravují ho celý rok dopředu. Pečlivě vybírají nejen vystupující hosty, ale i dekorace a motiv plesu.

Olga Humplíková, ředitelka MěDK: “Už když jsme připravovali loňský ples, tak jsme věděli, že letošní bude v duchu zimního království, ta výzdoba a myslím, že se povedla.”

anketa návštěvníci plesu: “Plesy máme rádi, chodíme na ně.” “Určitě organizace na vysoké úrovni.” “Jsme poprvé na plese a užíváme si to.”

Hlavní hostem reprezentačního plesu byl zpěvák Petr Kotvald, který návštěvníky potěšil hlavně dávnými hity.

Po svém vystoupení se zpěvák nechal slyšet, že plesy má rád hlavně z jeviště a to kvůli tomu, že prý neumí tančit.

Petr Kotvald, zpěvák: “Pro mě standardy a latina, to je vzdálená vesnice, do rytmu bych to nějak dal, ale rozhodně na Starsdance nejsem.”

Společenský ples města se tedy letos opět vydařil, spokojenost a dobrá atmosféra vládla v obecním domě družba až do brzkých ranních hodin.
EKOMVO s.r.o. - Orlová
Orlová
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Tomasz Palka
Český Těšín
od 26 000 do 36 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků