Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dům dětí má v kroužcích poslední volná místa

  • Orlová,

Se začátkem školního roku začínají také kroužky, kterým se mohou děti při škole věnovat. Ty v Orlové velkou měrou zajišťuje Dům dětí a mládeže, který také letos připravil ověřené a oblíbené činnosti a přidal také něco nového. Tady je nabídka pro letošní školní rok.

Dům dětí a mládeže má opět připraveno mnoho aktivit, kterým se lze věnovat ve volném čase. V některých kroužcích z připravených šedesáti šesti ještě zbývají volná místa.

Vypíchla bych jen novinky, které jsme pro zájemce připravili. Jde o programování, grafiku, nabízeli jsme geocaching, kaktusy, nabízíme například jógu pro těhotné. Musím ale říct, že ne všechny kroužky opravdu otevřeme. Možná je to pro nás netradiční, ale například geocaching funguje ve všech okolních městech, u nás se ale přihlásili pouze tři zájemci," říká ředitelka Domu dětí a mládeže Orlová, Jana Šertlerová.

Kromě tanečních ověřených a oblíbených kroužků jsou i další, které si návštěvníci pochvalují a navštěvují v hojném počtu.

"Jsou to především jógy nejen pro dospělé ale i pro děti. Jsme také rádi, že nám stále přicházejí děti na oddělení přírodních věd a to především do kroužku teraristiky a chovatelství. Máme ještě prostor ve výtvarných kroužcích a také pohybových, konkrétně v orientálních tancích," doplňuje Jana Šertlerová.

Nově také Dům dětí nabízel gymnastiku, florbal dívek a také kroužek loutkářství, podobně jako u geocachingu o ně ale nebyl zájem.

Zájemci se ještě mohou hlásit a to až do konce září. Veškeré informace naleznou na webových stránkách města, ale také na úředních deskách městského úřadu. Samozřejmě také přímo v Domě dětí a mládeže.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy