Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lupič okradl s nožem v ruce provozní orlovské herny

  • Orlová,

Orlovští kriminalisté pátrají po lupiči, který přepadl provozní místní herny. S nožem v ruce jí vyhrožoval v jejím autě, nakonec si odnesl celou tržbu v hodnotě čtyři sta tisíc korun, kterou měla žena u sebe.

Díváte se na policejní záběry, na kterých jde muž, který má na svědomí ozbrojené přepadení. V červnu tohoto roku totiž nastoupil do auta k provozní jedné z orlovských heren na ulici Osvobození a odcizil jí tržbu, se kterou chtěla jet zrovna do banky.

“Neznámý pachatel maskován slunečními brýlemi, kšiltovou čepicí a límcem mikiny vytáhnutým k obličeji nastoupil do vozidla k poškozené, do zadní části a pod pohrůžkou použití nože po ní požadoval vydání obsahu kabelky,” říká Miroslav Kolátek, mluvčí PČR Karviná.

Provozní herny, která s autem parkovala nedaleko herny, se pochopitelně bála o život a tak pachateli z kabelky vydala tržbu v hodnotě více než čtyři sta tisíc korun. Zda si muž ženu předem vytipoval, nebo jen využil příležitosti při hraní na automatech, zatím není jasné, policie pracuje s oběma verzemi.

“Obracíme se k veřejnosti s žádostí o spolupráci, pátráme po totožnosti muže, který je vidět na kamerovém záznamu. Pokud poznáte muže na kamerovém záznamu podle jakýchkoli markantů, obraťte se na nejbližší policejní služebnu,” dodává Miroslav Kolátek.

Případ přepadení herny na této ulici není jediný, v březnu tohoto roku přepadl muž s nožem v ruce pracovnici herny jen o pár metrů dál, z herny si odnášel obsah pokladny, když ho zajistila městská policie.

Nahlásit chybu


K tématu
MaAnBa Plus s.r.o. - Č. Těšín
Český Těšín
od 120 Kč/hod.

Detail

Z + M Logistics, spol. s r.o. - Orlová
Orlová
od 7 388 do 12 313 Kč/měsíc

Detail

Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail