Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Klientka Domova Vesna oslavila sté narozeniny

  • Orlová,

Klientka Domova Vesna Štěpánka Bulková oslavila sto let. O rodačku z Karviné se teď starají pracovníci domova a jak je dobrým zvykem, uspořádali ji k významným narozeninám oslavu. S kytičkou přišel popřát také starosta Orlové Tomáš Kuča. My se k blahopřání samozřejmě přidáváme a přinášíme vám teď krátký sestřih.

Stěpánka Bulková je sice z Karviné. V současnosti ale žije v orlovském Domově Vesna, dožila se sto let a tak se sluší jí poblahopřát. Proto ji k jejímu stému jubileu přišel popřát také starosta města Tomáš Kuča (ČSSD).

"Já vám přeju hodně štěstí a zdraví, ať vám všecko vychází a ať jste spokojená. Jak se říká, ještě jednou sto let," popřál klientce starosta.

"V tomhle věku už to zdravíčko opravdu potřebuju," odpověděla starostovi Štěpánka Bulková.

Po gratulaci následoval přípitek a tak si jubilantka připila na zdraví jak s vedením města, tak také s vedením a pracovníky Domova Vesna.

A co by to bylo za narozeninovou oslavu, kdyby chyběl narozeninový dort. Dort paní Bulkové zdobila číslice s jejím věkem. Při pohledu na dort a číslici sto tomu sama oslavenkyně ani nemohla uvěřit. Prý tak dlouho žít není pro člověka vůbec jednoduché. 

"Víte jaké to je, to tak dlouho snášet?" Zeptala se Štěpánka Bulková starosty. "Je to dlouho, to bych tady musel žít ještě padesát tři let," odpověděl starosta. 

Po náročné návštěvě se paní Štěpánce malinko přitížilo a tak ji už gratulanti dopřáli klid a rozloučili se. Také my se znovu přidáváme ke gratulacím a přejeme paní Štěpánce šťastné a klidně strávené chvíle v péči pracovníků Domova Vesna.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy