Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Den dětí letos nabídly skákací hrady a kolotoče

  • Orlová,

Den dětí si opět užilo mnoho návštěvníků. Tentokrát si akci mohli užít před domem dětí a mládeže. Organizátoři opět nabídlo mnoho atrakcí i soutěží.

Prostor před domem dětí se proměnil v hrací hřiště. Děti si mohly přijít užít skákací hrady, kolotoče a mnoho dalších zajímavostí. To vše proto, že se tady konal tradiční den dětí. Tentokrát se počasí umoudřilo a nesužovalo ani vedrem ani prudkými přeháňkami, jak tomu bývalo v minulých letech.

"Pracovníci domu dětí společně s městskými spolky a sportovními kluby připravili tady tuto krásnou akci. Počasí vychází, plno dětí a my jim nabízíme naše stanoviště, různé atrakce a letos poprvé si mohou užít řetízkový kolotoč a nafukovací hrady a mnoho dalšího," říká Jana Šertlerová, ředitelka DDM Orlová.

Děti si opět mohly sbírat na jednotlivých stanovištích body do svého soutěžního listu. Na každém zastavení měly za úkol splnit někdy lehký, jindy těžší úkol a takto pokračovat po všech dvaceti stanovištích.

"Když si splní svých dvacet stanovišť, mohou si přijít pro malé dárky a ocenění, které jsme zakoupili za finančního přispění našeho zřizovatele tedy města Orlová," dodává Jana Šertlerová.

Program přišel zahájit starosta města Tomáš Kuča, který všem popřál dobrou zábavu.

"Já vás srdečně vítám na tomto dni, na vašem krásném svátku. Vidíte, že to prozřetelnost zařídila tak, že trochu zchladila a pokropila vzduch, takže není takové vedro. Přeji vám, ať si dobře plníte všechny disciplíny a vyberete si ty nejhezčí dárečky," řekl Tomáš Kuča (ČSSD).

Pak už dostaly slovo místní taneční kluby, které se v plné parádě představily všem návštěvníkům se svou taneční sestavou, jako první se ukázaly šikovné malé mažoretky.

"Naším partnerem je Dětský parlament, který nám pomáhá na stanovištích, tak pomáhá i organizačně tak, abychom to tady všechno zvládli. Lesopark ani letní kino jsme v tento den nemohli použít, protože tam pořád pokračují stavební práce," vysvětlila Jana Šertlerová.

Organizátoři měli velkou radost. Na Den dětí dorazili návštěvníci v hojném počtu a po celou dobu ještě další přicházeli. Bylo vidět, že děti si jednotlivé disciplíny užívají a také ocenily už zmíněné nové zábavní prvky.

Nahlásit chybu


K tématu
BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail