Reklama

V Orlové otevřeli nové Wellness centrum

  • 31. května 2019,
  • 11:36,
  • Orlová,
  • Bára Kelnerová

V Orlové otevřeli nové Wellness centrum za 26 milionů korun. Radnice bude muset provoz zřejmě dotovat. Prioritou ale je, aby měli lidé vyžití a nestěhovali se do jiných měst.

Reklama

Prostory pod krytým bazénem v Orlové byly nevyužívané. Zastupitelé před několika lety rozhodli, že se zde postaví wellness centrum. Práce jsou dokončeny a wellness mohou využívat první návštěvníci.

“Máme zde relaxační místnost pro lidi, aby si mohli odpočinout, je tam prostor vířivek a kneippová lázeň. Pak vlastní saunový provoz, kde jsou dvě sauny finského typu, pak je zde parní sauna s vlhkostí až sto procent a různé ochlazovací prvky. Vědro, bazének, přívalové sprchy, ledovač,” řekl provozně technický manažer SMO Petr Lukaštík.

V centru se nachází také solná jeskyně, kterou budou využívat v dopoledních hodinách především školy. Stavba stála zhruba 26 milionu korun.

“Očekáváme od toho, že to přinese našim obyvatelům města další zpestření, relax, které tu nebylo. Byl bych rád, kdyby tady občané zůstávali. Každé zařízení takového typu, je ztrátové. To si uvědomujeme. Tím přizpůsobujeme i náš přístup, kdy dotujeme jak krytý bazén, tak navíc wellness,” vysvětlil místostarosta Miroslav Koláček KSČM.

Lidé v Orlové by si hlavně přáli letní koupaliště, což je priorita i pro město. Získat finance na tak velkou stavbu, ale nebude jednoduché.
Antonín Goryl
Karviná
od 15 000 Kč do 18 000 Kč

Detail

Těšínská stavební s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

Mediaservis, s.r.o.
Karviná
od 6 700 Kč do 13 350 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu