Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mlha, že by se dala krájet. Tak to vypadá na stadionu v Orlové. Město investuje do vzduchotechniky

  • Orlová,

Mlha, že by se dala krájet. Tak to vypadá na zimním stadionu v Orlové. Hokejisté skoro nevidí na puk. Město proto investuje do nové vzduchotechniky.

Hokejistům v Orlové začíná sezona. V současné době zde trénují děti v rámci prvního čtyřdenního hokejového kempu. Problém je ten, že na puk není skoro vidět.

“S tím máme na začátku sezony problém, protože je tady strašná mlha. Venku je teplo. Letos je naplánována nová vzduchotechnika na celém stadionu. Koncem srpna bychom měli mít vzduchotechniku hotovou a měla by tady být větší viditelnost a lepší podmínky pro hokej,” řekl hlavní trenér klubu Jiří Pavlát.

Bohužel hokejisté budou muset ještě chvíli na novou vzduchotechniku počkat.

"Hokejisté mají pravdu, předpokládaný termín byl v srpnu letošního roku, ale bohužel město Orlová musí opakovat výběrové řízení pro nedostatek uchazečů a zájemců. Přišli nové cenové nabídky, takže se budou otevírat obálky a realizace by mohla proběhnout na podzim letošního roku,” vysvětlila vedoucí odboru rozvoje a investic Martina Szotkowská.

Dětem ale ztížené podmínky nevadí.

"Dneska jsme měli první trénink, bavilo mě to. Těšil jsem se za kluky, protože jsem se doma už po dvou týdnech nudil,” řekl jeden z hráčů.

Vzduchotechnika bude radnici stát zhruba dva miliony korun.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy