Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sociální pracovníci získali za svou záslužnou práci od radnice ocenění

  • Orlová,

Město již pravidelně každým rokem oceňuje vybrané pracovníky v sociálních službách. Ti pomáhají především seniorům, handicapovaným a nemocným lidem. Pracovníci mají svou práci rádi a berou ji jako poslání.

Práce v sociálních službách je náročná, záslužná a rozhodně ji nemůže dělat každý. Tito pracovníci byli vybráni, aby jim osobně poděkovalo i vedení města, a to na důstojném místě v obřadní síni na staré radnici.

“Naše pracovníky oceňujeme asi pátým rokem s tím, že jsme si vědomi, že jejich práce je nejen psychicky, ale i fyzicky náročná. Máme takové heslo, že to, co se děje druhým, to znamená to jejich dobro, tak by mělo být oceněno i u nich,” řekla místostarostka Naděžda Kubalová (Volím Orlovou).

Každý z oceněných pracovníků si nese svůj příběh.

“Pracuji v Sociálních službách města Orlová jako pečovatelka na chráněném bydlení. Starám se o lidi, kteří jsou nemocní duševně. Mám ráda hodně tuto práci. Pro mě je to můj život. Chtěla bych vám říct, že já mám hrozně ráda Karla Gotta a k ocenění mohu použít jeho slova “to jsem vůbec nečekala”,” řekla oceněná Gabriela Jančiová.

“Jsem zdravotní sestra a pracuji v domově seniorů Pohoda v Orlové. Pracuji tam od začátku 19 let. Vážím si tohoto ocenění za odpracované roky a v práci jsem spokojená. Jinak bych tam asi nebyla tolik let,” vyjádřila další oceněná Jana Demčková.

Kromě květin a darů čekalo na oceněné také pěvecké vystoupení finalistky SuperStár a rodačky z Orlové Elišky Ruskové.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy