Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Jan Bartoš okouzlil svým tancem celou školu a stal se vítězem Megastar

  • Orlová,

Základní školu Mládí navštěvuje mnoho talentovaných dětí. Ty nejlepší se předvedly před velkým publikem v Domě kultury na dalším ročníku oblíbené soutěže Megastar.

Talentová soutěž Megastar už neodmyslitelně patří k Základní škole Mládí. Ty nejoriginálnější děti pak mohou své vystoupení ukázat všem žákům školy, což obnáší i velkou odvahu. Letošní dvanáctka finalistů předvedla tanec, zpěv, ale třeba i znakovou řeč.

“Letos už pořádáme třináctý ročník. Tato soutěž se stala tradicí na škole a musím říct, že rok od roku ta konkurence je větší a hlásí se nám více a více zájemců. Mohou se přihlásit úplně všichni, kteří se nebojí něco předvést a snažíme se vybrat to nejlepší,” řekl učitel a organizátor soutěže Jan Šebesta.

“Já jsem zpívala The Cranberries - Zombie a trénovala jsem to zhruba měsíc. Já si myslím, že se mi to povedlo tak průměrně, protože tam byly nedostatky, ale jinak jsem spokojená,” řekla soutěžící.

“Tancovala jsem balerínu, já už tancuji dva měsíce. Moc se mi to tady líbí,” dodala finalistka.

“Dělala jsem znakovou řeč a líbilo se mi to tady, protože publikum je úžasné a jsem ráda, že mi tleskali. Já jsem si řekla, že tohle tady ještě nebylo, tak jsem si to tak nějak nachystala. Já jsem se dívala na filmy, kde byla znaková řeč a to mě zaujalo,” popsala své číslo soutěžící.

“Já tancuji latinskoamerické tance a už to dělám od dvou let a už se na to těším,” řekl malý tanečník.

Žáci z deváté třídy si připravili i kulturní vložku, kterou chtěli vedení města ukázat, že by si moc přáli nový skatepark.

Všechna vystoupení byla originální. Nakonec soutěž po celoškolním hlasování vyhrál Jan Bartoš se svým latinskoamerickým tancem. V závěru Megastar si na pódiu zazpívali společnou píseň všichni žáci.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků