Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Soutěž Miss Karvinsko vyhrála okouzlující žena z Orlové Šárka Šandriková

  • Orlová,

Na pódiu karvinského městského domu kultury se divákům představily odvážné a soutěživé ženy vdané, rozvedené a maminky na mateřské, v dnes již tradiční soutěži nazvané Miss Karvinsko.

Na rozdíl od klasické soutěže krásy porotci ale nehodnotili pouze vzhled, ale především osobní kouzlo a šarm finalistek. Na finále se finalistky připravovaly tři měsíce.

"Šlo jim to výborně, tři měsíce utekly jako voda. Přála jsem to všem finalistkám. Moc děkuji za účast, za to, že měly odvahu soutěžit a budu se těšit na další ročník," řekla organizátorka soutěže Lucie Dudíková. 

Celkem se do finále probojovalo 15 žen z Karvinska, ale i Ostravska nebo Opavska. Soutěžily například v módní přehlídce nebo volné disciplíně. Kromě hlavních titulů se volila třeba Miss sympatie. Tento titul získala Šárka Šandriková z Orlové, ta se také stala celkovou vítězkou celé soutěže.

"Nejsem schopná moc mluvit, děkuji všem, nádherný pocit. Nebojte se toho, maminky, ženy, babičky, přihlaste se příští rok, stojí to za to, je to úžasné," řekla vítězka soutěže Šárka Šandriková z Orlové. 

O dojmy ze soutěže se s námi podělily i obě vicemiss. 

"V tuto chvíli jsem na měkko, ale jsem moc šťastná, děkuji za všechno všem," řekla Eva Grambalová, I. vicemiss Karvinsko 2019.

"Je to dojemné, jsem jedna z nejstarších, vůbec to pro mě nebylo jednoduché, byla tady spousta krásných dívek a slečen," řekla Irena Šímová, II.vicemiss Karvinsko 2019.

Všechny  vítězky obdržely krásné a hodnotné ceny.
Šakalí léta / muzikál

Zítra
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

05.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace
Karviná
od 35 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace
Karviná
od 35 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

ELANDOMY s.r.o. - Havířov
Havířov
od 16 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků