Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Relax centrum v Orlové je v zimě vytížené. Ženy si oblíbily vyhrazené čtvrtky

  • Orlová,

Není nad to se v zimě pořádně vyhřát a u toho si ještě odpočinout. Právě proto navštěvují lidé v hojném počtu Relax centrum, které v létě vzniklo na krytém bazénu.

V červnu loňského roku bylo na krytém bazénu otevřeno Relax centrum. Zatímco v létě lidé trávili volný čas především venku, od podzimu se centrum rozjelo naplno.

“Na růstu návštěv přispívá hodně i sezona a počasí. Z našeho průzkumu, který jsme provedli, je známo, že hodně se přičinily reference našich zákazníků, kteří referují vlastně svým známým a rodině. O co je nejvíce zájem v Relax centru? Teď nově wellness. Je tam vidět veliký narůst zájemců o tuto službu a samozřejmě se snažíme vylepšovat naše služby, i to prostředí. Děláme různé akce, takže momentálně běží akce Hurá do solné jeskyně, kdy děti mají v doprovodu dospělé osoby vstup za symbolickou cenu jedné koruny,” řekla Veronika Nogová z SMO Orlová. 


“Ženský den se ujal. Ze začátku návštěvnost moc nebyla, ale dámy si to mezi sebou řekly  a teď jsou čtvrtky velice vytížené. Návštěvnost stoupla celkově. Lidé k nám začali jezdit ze širokého okolí, z Havířova, Karviné, z Českého Těšína,” řekla obsluha Relax centra Orlová Lucie Molnárová.

Návštěvnice si pobyt v centru pochvalují.  

“Já jsem tady asi počtvrté. Chodím tady vždy v ty ženské dny, ve čtvrtky. Je to tady příjemné a fajn, že to Orlová vybudovala. Nejlepší je biosauna. Je méně horká, než finská sauna, určitě se v tom člověk super prohřeje,” hodnotila návštěvnice centra. 

“Já jsem tady poprvé. Vytáhla mně tady dcera, která tady byla vícekrát. Jsem spokojená, odpočinu si,” pochvalovala si další žena. 

“My jsme tady byly loni v prosinci poprvé. Teď jsme využily možnost těch ženských čtvrtků. Líbí se nám tady a jsme rády, že tady něco takového vybudovali, vítáme to,” dodala jiná spokojená žena. 

“Já jsem tady podruhé. Moc se mi tady líbí, je to moderní, příjemné prostředí, takže za mne super,” chválila návštěvnice a její kamarádka k tomu dodala: “Já jsem dneska poprvé, takže uvidím, co mne čeká, ale kamarádka říkala super, takže snad to bude fajn.”

Uživatelé wellnes mohou v rámci relaxační kúry navštívit i plavecký bazén. 
Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

Šakalí léta / muzikál

24.04. 19:00
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

25.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace
Karviná
od 35 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

Základní škola Rychvald, okres Karviná, příspěvková organizace
Rychvald
od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků