Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti, neseďte o prázdninách doma a přijďte se bavit do Spirály

  • Orlová,

Jarní prázdniny se blíží, ale ne všechny děti pojedou například na hory. Pěkné zážitky však mohou prožít v příměstském táboře nebo ve Spirále.

Už 17. února začínají dětem na Karvinsku jarní prázdniny. Mnozí rodiče ale budou muset chodit do práce a tak již tradičně chce ratolestem vyplnit program Dům dětí a mládeže. V rámci příměstského tábora zbývá ještě pár volných míst.

"Tento tábor je ručený školním dětem ve věku od šesti do dvanácti let. Máme pro ně připraven program od 8 hodin až do 16 hodin. Děti mají v ceně obědy, pitný režim, vstupy a jízdné. Určitě půjdeme bruslit na zimní stadion, půjdeme navštívit náš krytý bazén, máme v plánu Svět techniky v Ostravě,” řekla vedoucí oddělení tělovýchovy a sportu DDM Lenka Vargová.

Jaký program máte pro děti, které se nedostanou na příměstský tábor?

“Máme pro ně připraven odpolední program od 14 do 18 hodin v prostorách Spirály. Máme pro děti připraveny volnočasové aktivity, které povede Milada Ptáková. Aktivity jsou zaměřené na soutěže, bude promítání, malá dílnička a další aktivity, které se v prostorách dají dělat. Mohou přijít jakékoliv děti, které se doma nudí a chtějí odpoledne trávit smysluplně čas,” dodala vedoucí.

Děti navštěvují v odpoledních hodinách Dům dětí a mládeže po celý rok. A mnohé z nich se těší i na prázdninový program.

“Rád tady chodím, protože jsou tady hodní vedoucí, kamarádi. Hodně jezdíme na výlety,” řek hoch.

“Nepojedu nikam o jarních prázdninách, přijdu do Spirály. Přijdu hlavně kvůli kamarádům,” dodal chlapec.

“Jedu na chatu a půjdu i do Spirály. Budeme tam soutěžit, hrát si a hrozně mě to tam baví,” dodala dívka.

Nezbývá než dětem popřát krásné prázdniny ve Spirále. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy