Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Orlové využili opatření k údržbě bazénu. Nyní čekají, za jakých podmínek se Relax centrum otevře

  • Orlová,

Vnitřní bazény a wellness centra se zřejmě otevřou jako jedny z posledních. Například v Orlové využili čas k pravidelné revizi. Bazén ale napustí, až budou zveřejněné podmínky pro provoz.

Bazény a wellness centra jsou stále ještě zavřené. V Orlové se proto rozhodli bazén vypustit, tím ušetřit náklady a provést pravidelnou údržbu, kterou jinak dělají až v září.

"Byli jsme donuceni využít té nucené pauzy k tomu, že jsme veškeré práce spojené s odstávkou, to znamená vypuštění bazénu, vyčištění, práce dole na pískových filtrech a podobně, udělali teď. My jsme připraveni bazén napustit. Samozřejmě bude záležet, kdy padne nějaké vládní rozhodnutí,” řekl vedoucí Relax centra Petr Havlásek.

Služby města Orlové především čekají na to, za jakých podmínek budou moci spustit provoz.

"Tady jedno ze základních povinností je použít sprchy před vstupem do bazénu. To samé je povinnost i po ukončení plavání, využití společných šaten. Nedovedu si představit, že by toho nebylo možno využít,” dodal vedoucí Relax centra Petr Havlásek. 

Ztráty sčítají i v nově vybudovaném wellness centru. 

"Po otevření wellness části v našem Relax centru Orlová jsme měli krásně našlápnuto. Bohužel, mrzí nás to, ale ztráty budou velké a budeme mít co dělat, abychom je nějakým způsobem nahradili,” doplnila referentka marketingu společnosti SMO Veronika Nogová.

Relax centrum naštěstí nemuselo přistoupit k propouštění zaměstnanců a to i díky pravidelné údržbě.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail