Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Opilý řidič naboural v Orlové několik aut

  • Orlová,

Sedl opilý za volant a následně naboural několik zaparkovaných aut v Orlové. 28letý řidič pak policistům nadýchal přes 2 promile. Nikoho naštěstí nezranil, ale způsobil škodu přes 200 tisíc korun.

28letý řidič sedl ve čtvrtek kolem půl deváté večer opilý za volant vozu Škoda Fabia. Projížděl Orlovou, od prodejny potravin k ulici Krátká.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Na ulici F. S. Tůmy svou jízdu nepřizpůsobil dopravně technickému stavu komunikace a rychlosti jízdy. V mírně pravotočivé zatáčce vyjel vlevo, kde postupně narazil do několika zaparkovaných vozidel podél komunikace."

Nejdřív při levém okraji komunikace narazil do vozu Dacia Sandero, druhé poškozené auto Ford Focus bylo po nárazu odhozeno na Citroën Berlingo. Řidič Fabie si z toho evidentně nedělal těžkou hlavu a i přes překážky na cestě pokračoval dál v jízdě a ještě naboural další Citroën.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Policisté na místě provedli u řidiče dechovou zkoušku, jejíž hodnota se přehoupla přes hranici 2 promile. Muž po zadržení byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění."

Škoda na poškozených autech předběžným ohodnocením přesáhla 200 tisíc korun, upřesněna bude dodatečně. Nikdo naštěstí nebyl zraněn.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy