FK Slovan Orlová porazil ve finále Věřňovice

  • 14. března 2016,
  • 13:50,
  • Orlová,
  • Jan Varga

Turnaj o pohár starosty v Orlové má svého vítěze. Fotbalový klub Slovan Orlová v neděli porazil mužstvo z Věřňovic a trofej tak zůstala na domácí půdě. Soutěž už tradičně pořádá FK Slavia Orlová na umělé trávě ve sportovním areálu.

Reklama

Je dobojováno. Fotbalová turnaj o pohár starosty má svého vítěze. Do posledních minut si obě finálová mužstva držela vyrovnané skóre 2:2. Čtyřicet devět vteřin před koncem zápasu ale vsítil do věřňovické branky fotbalový tým Slovanu Orlová rozhodující gól a s výsledkem 3:2 se tak stal celkovým vítězem turnaje.

"Jsem rád, protože jsem v takovém ústraní a tady poprvé v tom krásném prostředí jsme se ukázali, byla tu i nějaká veřejnost, a kluci si to zaslouží, říká předseda TJ Slovan Orlová Waldemar Danělišyn.

Turnaj probíhá téměř každoročně a účastní se ho fotbalové týmy z celého kraje. Zúčastnilo se ho jedenáct týmů z toho dva dorostenecké z Orlové a Havířova.

"Hrálo se vlastně každý s každým, byly dvě skupiny a vítězové skupin se dneska zúčastnili finále," říká organizátor turnaje Jaroslav Jurček.

Radost z toho, že zvítězilo orlovské mužstvo měl pochopitelně také starosta města, který ocenil při předávání poháru ocenil obecnou úroveň orlovského fotbalu.

"Jsem velmi rád, že pohár obhájilo naše mužstvo, že to zůstalo doma. Je to putovní pohár, takže jsem rád, že starostovský pohár zůstal ve města Orlová," dodal starosta Tomáš Kuča (ČSSD).

"Myslím si, že i fanoušků tady bylo hodně, takže ti kluci a všichni ti fanoušci se přišli podívat na dobrý fotbal,”doplnil Jaroslav Jurček.

Další ročník fotbalového turnaje vyhlásí organizátoři letos v listopadu s tím, že už teď projevil zájem o účast mnohem větší počet klubů, než kolik se jich zúčastnilo této soutěže.
Lázně Darkov, a.s.
Karviná
od 25 000 Kč

Detail

MlčůchTrans s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu