V Orlové soutěžili mladí prodavači

  • 15. dubna 2016,
  • 15:24,
  • Orlová,
  • Jan Varga

Ukaž co umíš ve své profesi. Tak se jmenuje další ročník soutěže, která proběhla na střední škole Dakol v Orlové. Během ní měli studenti, kteří se sjeli z celého kraje, ukázat, jak zvládají teorii i praxi v oboru prodavač a obchodník.

Reklama

Zákusky, chlebíčky, láhev vína nebo třeba bonboniéra. Jak to všechno správně, prakticky a hlavně rychle zabalit. To byla jedna z disciplín, ve které se utkali studenti oborů prodavač a obchodník z celého kraje na soutěži v Orlové.

"Hodnotící komise se podívá, jak žáci dárky zabalili. Všichni mají stejné podmínky. Tak, jak se to učili během praxe, tak to tady musí předvést, říká organizátorka soutěže Vlasta Wojtásová.

Komise se zaměřila na zručnost, rychlost a také kreativitu. Soutěž v tomto oboru uspořádali organizátoři proto, že chtěli upozornit na to, jaké kvality dnes mohou mladí prodavači poskytnout.

"Někteří žáci jsou opravdu šikovní v té své profesi. Umí hezky obsloužit toho zákazníka, ale taky zabalit zboží, ale také mu poradit," doplňuje Vlasta Wojtásová.

Soutěže se přijeli zúčastnit studenti z okolních měst kraje jako je například Havířov, Karviná nebo Frýdek-Místek.Kromě samotného balení svátečních dárků museli studenti také rozpoznat jednotlivé druhy koření, které jim organizátoři připravili do speciálních nádobek. vítězové si odnesli hodnotné ceny a lístky na koncert kapely Kryštof.
Líheň 2019 / soutěž amatérských hudebníků

07.03. 19:00 - 01.06. 0:00
Havířov, Stolárna Havířov a Hard Cafe Karviná

Trenkwalder a.s.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

SEJONG Czech s.r.o.
Karviná
od 100 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu